FOTO 16:9

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Post Reply
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 79
Joined: Thu Sep 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Location: Považská Bystrica

FOTO 16:9

Post by zedd2000 »

Mam otazku, je mozne s Titanom fotit v sirokouhlom formate 16:9? S HD7 mi to islo a teraz nemozem nato dojst ako to prepnut ...
User avatar
adamis
nováček
nováček
Posts: 33
Joined: Thu May 27, 2010 9:05
Zařízení: HTC HD2 Leo

FOTO 16:9

Post by adamis »

Koukám, koukám - a taky to nikde nevidím - že by to nešlo??
Post Reply

Return to “HTC Titan”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest