Ahoj
Nemáte někdo zkušenost s deserializací JSON na Windows Phone? Jde mi o to, že z foursquare API přijmu data a potřeboval bych je rozsekat na objekty a nechci si pro to psát vlastní parser. Nejsem zkušený programátor a tak se "učím" z dalších zdrojáků a tak by mi moc pomohlo, kdyby mi někdo dal nějaký tip nebo alespoň trochu nasměroval. Co jsem zatím našel na internetu, tak nebylo moc použitelné...
JSON deserializace
-
Tomáš Kápl
- přispěvatel

- Posts: 104
- Joined: Tue Aug 11, 2009 13:40
- Zařízení: Nokia Lumia 930
- Location: Praha
-
Martin Suchan
- smartmaniak

- Posts: 1138
- Joined: Fri Mar 11, 2011 10:48
- Zařízení: Nokia Lumia 925
- Location: Praha
JSON deserializace
Nevim, pres co to prijimas, ale treba WCF sluzby v ASP.NETu mohou poskytovat a prijimat data primo v JSONu, takze by tam melo byt asi i neco pro dekodovani JSONu, zkus to prozkoumat.
Code: Select all
[WebInvoke(Method = "POST", BodyStyle = WebMessageBodyStyle.WrappedRequest, RequestFormat = WebMessageFormat.Json, ResponseFormat = WebMessageFormat.Json)]
public void DoStuff()
{
}-
Paulos
- stálý přispěvatel

- Posts: 439
- Joined: Tue Jun 17, 2008 17:06
- Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
- Contact:
JSON deserializace
Zkus použít Json.NET, funguje i na Windows Phone 7 a je poměrně hodně používaný. Ještě jsem ti k němu taky našel dokumentaci, v ní je vše, co budeš potřebovat ke čtení a zápisu JSON.
-
Tomáš Kápl
- přispěvatel

- Posts: 104
- Joined: Tue Aug 11, 2009 13:40
- Zařízení: Nokia Lumia 930
- Location: Praha
JSON deserializace
Díky moc za rady! Po Vánocích na to kouknu a snad to pomůže!
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest