kalilbrace

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Post Reply
hoktar
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 84
Joined: Tue Jun 23, 2009 14:04
Zařízení: glofiish x650/hd2/titan/galxy note
Location: Podebrady
Contact:

kalilbrace

Post by hoktar »

Jak kalibrujete senzor naklopeni?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

kalilbrace

Post by htcjirka »

Nijak,nekalibruje se..mas s nim na HTC Titan problem?Co ti ukazuje napr. nejaka aplikace,ktera se senzorem pracuje, treba vodovaha ..v marketu jich par free je..
hoktar
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 84
Joined: Tue Jun 23, 2009 14:04
Zařízení: glofiish x650/hd2/titan/galxy note
Location: Podebrady
Contact:

kalilbrace

Post by hoktar »

zadnou vodovahu jsem zatim nezkousel. jen panoramaticke foceni mi prijde ujete.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

kalilbrace

Post by htcjirka »

Ujete neni,zalezi jak zacnes,videl bych to na chybu rukou a drzeni ;-)
hoktar
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 84
Joined: Tue Jun 23, 2009 14:04
Zařízení: glofiish x650/hd2/titan/galxy note
Location: Podebrady
Contact:

kalilbrace

Post by hoktar »

ted jsem nasel i aktualizaci na panoramaticke foceni. tak uvidim.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

kalilbrace

Post by htcjirka »

+ navic vysel update romky HTC_Europe_2.01.401.04_Radio_16.23.03.17_16.27.00.23
Post Reply

Return to “HTC Titan”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest