Android 2.3.3 a nefunkčnost otáčení

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
Rouchi
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 11, 2011 12:50
Zařízení: Dell Streak Mini 5

Android 2.3.3 a nefunkčnost otáčení

Příspěvek od Rouchi »

Ahoj všem právě (před pár okamžiky) jsem se stal novým majitelem Streaka a hled se mi příliž nezamlouvá jedna věc. telefon funguje prakticky jenom naležaot a to jak v hlavních obrazovkách tak v aplikačním menu, když jsem např v nastavení a podobně funguje tam již senzor otáčení. Myslel sem, že to byla jenom vlastnost ve staré verzi (1.6) a že v nové to již bylo vyřešeno.
Trošku mě mrzí, že zde není i numerická klávesnice (která tam zase podle mnoha recenzí vždy byla-...) jestli je nějaká možnost to upravit zapnout uvidím, je to můj první chytrý telefon, takže se budu muset učit jej trošku víc a propracovaněji používat... :-) pokud mi někdo poradíte ěnjaké tipy tak díky za ně. :-)
Další vecička co se mi moc nezdá, tak trochu jak vypadaj ty ikony v tom menu... takový nic moc docela...
jo a nefunguje mi androidmarket, nekde tu ale byl navod jak na to, takže se do toho pustim.... když budu mít nějaký další postřehy napíšu je.
hhitmen
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: úte čer 13, 2006 14:01
Zařízení: Dell Streak
Bydliště: Kyjov

Android 2.3.3 a nefunkčnost otáčení

Příspěvek od hhitmen »

nahodit custom rom a pak upravit default zobrazeni na stojaka :) na sirku ten telefon ani nepouzivam :)
klavesnici pouzivam smart keyboard pro

Jedu na teto rom a v Add-ons vyuzivam "Portrait Mod" by TheManii ... jinak jsem si stahl balicek google aplikacich urcenych pro CM a je tam obsazeny novy market i talk, ktery podporuje videohovory :)
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1314898" onclick="window.open(this.href);return false;
allfa
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 13, 2011 8:30
Zařízení: HTC

Android 2.3.3 a nefunkčnost otáčení

Příspěvek od allfa »

Mám 2.2.2 ofiko a obrazovku nastojato i naležato, normálně se otáčí.
Edit: Jo nevšiml jsem si, že máš 2.3.3, tak nic.
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti