STREAK remarketed

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

STREAK remarketed

Příspěvek od mike-biker »

No jo, ale to už je na zbrojní průkaz. :tlem: S takovým tumorem bych se tedy vláčet něchtěl! :-(
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Re: STREAK remarketed

Příspěvek od Pipa »

Hold něco za něco :d
Ale zas tak strašný to není a i standardní baterka vydrží docela slušně, řekl bych že z hlediska výdrže je streak spíš nadprůměrnej stroj.
Nakonec na skladbu využití se může každej podívat, foun to krásně zaznamenává kolik procent odebral kterej proces a jak dlouho foun běží.
georgesandall
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon zář 15, 2008 15:24
Zařízení: Delll Streak mini 5
Bydliště: Červený Kostelec

STREAK remarketed

Příspěvek od georgesandall »

Po tý větší baterce se podívám, jsem celý noce venku a mám dost času prohánět Streaka s Angry birds,.....Co se týká systému jsem po symbianu úplně nadšenej,...dost se přibližuje ios,..který je samozřejmě ještě více user friendly,...možná až moc :-) ale jak říkám je to můj první android telefon,....a mám ho týden, WM a Symbian,....jsem neustále musel ladit a nutit aplikace bay dělaly co chci,....
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

STREAK remarketed

Příspěvek od xtonda »

mike-biker píše:No jo, ale to už je na zbrojní průkaz. :tlem: S takovým tumorem bych se tedy vláčet něchtěl! :-(
Jak už sem tu psal, je to 54 gramů hmotnosti navíc, což při hmotnosti 218 g s originální baterkou není zas až takový rozdíl. A s hrbem mi to líp padne do ruky.
georgesandall
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon zář 15, 2008 15:24
Zařízení: Delll Streak mini 5
Bydliště: Červený Kostelec

STREAK remarketed

Příspěvek od georgesandall »

to xtonda:mohl by jsi mi prosím poslat odkaz, kde ji koupit, nějak mi nepomohl ani strejda googl, možná zahraničí ale nikdá jsem nic neobjednával,.....dík :-)
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

STREAK remarketed

Příspěvek od xtonda »

Já sem kupoval tady http://www.mugen-power-batteries.com/ca ... ew/id/631/" onclick="window.open(this.href);return false; letos v Lednu. Teď už bys měl počítat s vyměřením DPH, ale možná budeš mít kliku. Každopádně pokud ti ho vyměří, tak to vyjde cca na 3 000 Kč, takže spolu s nyní méně výhodným kursem to teď vyjde asi o čtvrtinu dráž.

Originální baterie se dá u nás koupit za 750, neoriginální náhrada standardní baterie za 350, takže je otázka, jestli se dneska ta extended vyplatí.
DrobasMirek
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon dub 04, 2011 8:57
Zařízení: Sony Xperia X1

STREAK remarketed

Příspěvek od DrobasMirek »

docela by mě zajímalo jak to děláte s tou baterií:-) sice moc nevolám, ale zase píšu, mám spuštěný ICQ, datový přenosy od 9:00 do 19:00. na WC nějaká ta gameska.. Když jsem ho měl první týdny tak jsem byl přes víkend celý nevůj, že jsem si v práci zapomněl nabíječku.. nicméně při výše popsaným využití v pondělí strkám do nabíječky s nějakýma 45 procenty.. Když vypnu datový přenosy tak jsem po víkendu na 70 - 80 proc. Nutno dodat, že hry jedu bez zvuku:-)

Z Dellu jsem vypral všechno co bylo nepoužitelný a je to hodně, ale hodně znát na baterce
Xlendi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte říj 06, 2009 9:15
Zařízení: SG Note II, Lumia 640 XL LTE dual sim

STREAK remarketed

Příspěvek od Xlendi »

Co všechno jsi odinstaloval? Já si na některé věci netroufám, proto bych chtěl znát názor, co jdeště jde dát ven a co ne.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

STREAK remarketed

Příspěvek od kome »

na xda foru je prispevek, kde je seznam veci ktere je mozne odinstalovat. Zkusim to najit a dat sem odkaz.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

STREAK remarketed

Příspěvek od Pipa »

na to se taky rád podívám
díky
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

STREAK remarketed

Příspěvek od kome »

Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

STREAK remarketed

Příspěvek od Pipa »

odkaz nefacha
Xlendi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte říj 06, 2009 9:15
Zařízení: SG Note II, Lumia 640 XL LTE dual sim

STREAK remarketed

Příspěvek od Xlendi »

Musím říct, že ten seznam souborů, které jdou bezpečně odisntalovat, je fenomenální. Nicméně do některých bych se už jen podle jména asi stejně nepouštěl - třeba calibrator.apk, gsensor.apk apod.

Osobně jsem odinstaloval některé z aplikací označovaných jako "Bundleware". Většinou už dávno podle citu - když se to jmenuje "Twitter", tak to asi bude twitter a nemělo by to mít vliv na běh Androdiu, stejně tak Copilot, Zinnioreader a samozřejmě otravné Oovoo, které letělo jako první. Teď už jsem dovyházel jen aplikace, o kterých sice vím, že mi jsou nanic, ale nijak mi nevadily (jako Amazonmp3 a Napster) a dovolil jsem si odinstalovat i stejně nefungující NeroDellSync (pokud se někdo domníváte, že to k něčemu v našich podmínkách je, dejte vědět).
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti