Měl bych námět na jednu funkčnost, pokud v nějakém vláknu napíšu příspěvek a po nějakém čase tam chci přidat další a důležitý, tak se mi automaticky spojí s tím předchozím a zůstane u něj timestamp toho původního, uživatelé tak nemají šanci zjistit, že něco nového přibylo a to je podle mě špatně.
Buď by se měl po editaci upravit i timestamp posledního příspěvku tak, aby byl vidět ve výpisu nejnovějších, nebo by zde měla být možnost smazat si svůj poslední příspěvek a potom napsat ten nový, který se už regulérně zobrazí ve výpisu nových.
Díky
Problém s aktualizací vlákna
-
Martin Suchan
- smartmaniak

- Posts: 1138
- Joined: Fri Mar 11, 2011 10:48
- Zařízení: Nokia Lumia 925
- Location: Praha
RE: Problém s aktualizací vlákna
+1
Už sem to chtěl napsat taky.
Už sem to chtěl napsat taky.
Problém s aktualizací vlákna
Tohle spojování příspěvků dělal "anti-double-post mod", ale cca před 3 týdny jsem ho z fóra kompletně odinstaloval a už to nedělá.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

