Při čtení XDA dev jsem dostal nápad na tuto app, která podle všeho ještě neexistuje
přehrávač hudby uložené na SkyDrive úložišti uživatele
Co si myslíte, využil by to nikdo, má to smysl?
Co byste od takové app především očekávaly, co má vše umět, co nemusí umět?
Zkuste mi sepsat své návrhy, pokud jich bude dost, možná jí zkusím napsat. JAk funguje přístup k datům na SkyDrive uživatele jsem si už vyzkoušel a není to takový problém... a přehrát stažený soubor je snadné.
[app] SkyDrive music player - nápad
-
Martin Suchan
- smartmaniak

- Posts: 1138
- Joined: Fri Mar 11, 2011 10:48
- Zařízení: Nokia Lumia 925
- Location: Praha
-
premikkoci
- smartguru

- Posts: 746
- Joined: Wed Apr 21, 2010 22:24
- Zařízení: iPhone 4S, iPad 2
[app] SkyDrive music player - nápad
bohužel tato aplikace už existuje... Nechci tě od vývoje nějak odlákat. Samozřejmě to nemusí být špatné. Pokud bude umět steamovat hudbu, tak bude fajná 
-
Martin Suchan
- smartmaniak

- Posts: 1138
- Joined: Fri Mar 11, 2011 10:48
- Zařízení: Nokia Lumia 925
- Location: Praha
[app] SkyDrive music player - nápad
ted jsem take jednu nasel,
Anemoplayer
http://www.windowsphone.com/en-US/apps/ ... ec043f2844" onclick="window.open(this.href);return false;
jeji provedeni je ale dost zalostne, navic nevyuziva jeste zadne vlastnosti Manga jako stahovani v pozadi a podobne... jen by me zajimalo, jak tam implementovali toho SkyDrive klienta bez nutnosti registrace aplikace, to je nejake zvlastni.
Anemoplayer
http://www.windowsphone.com/en-US/apps/ ... ec043f2844" onclick="window.open(this.href);return false;
jeji provedeni je ale dost zalostne, navic nevyuziva jeste zadne vlastnosti Manga jako stahovani v pozadi a podobne... jen by me zajimalo, jak tam implementovali toho SkyDrive klienta bez nutnosti registrace aplikace, to je nejake zvlastni.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest