Samsung Galaxy S III by mohl disponovat extrémně výkonným HW

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy S III by mohl disponovat extrémně výkonným HW

Příspěvek od uni »

GreenArrow: A co trochu jít mezi lidi;-) Třeba složení lidí, který iPhone používají, např. na jednáních? Ten kdo se nechce sr*t s telefonem, má iPhone. Jasně, u nějaké skupiny třeba ztrácí atraktivitu, u jiné zase naopak významně roste (spolu s vyvíjením iOS), takže bych se nějakého odlivu zájmu u mladých a že by se toto nevyvážilo jinde opravdu nebál:-). Mimochodem, pokud se sejdeme např. ku příležitosti nějaké pitky v hospě, tak tam iPhone nejen mezi smartphone, ale mezi mobily obecně začíná získávat převahu, překvapivě to není kvůli tomu, aby se tam někdo někomu chlubil, ale proto, že chce něco funkčního, co nemusí co měsíc nějak udržovat v solidním chodu.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung Galaxy S III by mohl disponovat extrémně výkonným HW

Příspěvek od Standa »

Nabízím pohled z druhé strany: já vidím právě na jednáních skoro výhradně BlackBerry. Má to své důvody v pohodlí, spolehlivosti atd. Kamarád ve své firmě nedal na rozum a vybral pro zaměstnance iPhone. Jaké bylo jeho odůvodnění? Vzhled - je pěkný lesklý, kdežto BlackBerry... je takový divný. A výsledek? Párkrát nefunkční budík, pár manažerů nas*aných, protože když už skleněný iPhone spadne, tak pokřupe a jde do servisu, což u BB absolutně nehrozí. Dál mají obecně problémy se slabším signálem a padáním hovorů, což se jim u předchozích Nokia N95 nedělo. Taky jsem se cítil jako vůl, když jsem kamarádce doporučil iPhone. Měla ho den a telefon skončil v servise. Dostala nový, druhý den opět v servise, dostala třetí a tři dny trvalo, než se ho povedlo spojit s iTunes. Takže od první krabice po plnou funkčnost uběhl cca měsíc - krásný výsledek.
Uznávám výhody iPhonu: oproti BlackBerry je lepší na hry a brozudání na netu. I když to poslední už pomalu přestává platit.
Ale jak píšu, nehádám se, jen nabízím pohled i z druhé strany.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Samsung Galaxy S III by mohl disponovat extrémně výkonným HW

Příspěvek od niky79 »

GreenArrow píše:Já nejsem vizionář,já jen čtu,a dočetl jsem se,že iPhone má hlavně úspěch u náctiletých a proto udělali průzkum,proč si koupili iP a zda jsi ho znovu pořídí(bylo to v USA) okolo 75% odpovědělo,že už si iPhone nekoupí,protože ztrácí svoje kouzlo a už není tak cool a že další smartphone bude s androidem,který teď letí(jen cituji článek,bohužel nevím už kde :-( )
Predpokladam, ze jsi myslel tento clanek:

http://www.macrumors.com/2011/09/22/iph ... ate-of-89/" onclick="window.open(this.href);return false;

Neni to ale 75 %, ale 89 % a neni to procento lidi, kteri by si iphone uz znova nekoupili, ale naopak koupili. Apple se navic letos ma stat nejvetsim vyrobcem smartphonu na svete. Nezlob wse, ale opravdu mi z toho nevychazi, ze by iPhone upadal. Proboha, vzdy Apple se svymi dvema modely (IP4 a 3GS) proda vice smartphonu, nez treba cely Samsung, ktery ma modelu nekolik desitek, s ruznymi platformami.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy S III by mohl disponovat extrémně výkonným HW

Příspěvek od uni »

Standa: Dobře, třetí pohled. Ve firmě 3 HTC a 5 servisních úkonů, jejich téma vesměs podobné, displej. Tedy dle tvé logiky, HTC je naprostý šunt. Nebo (může tomu tak být) mizerný nasmlouvaný servisní partner. Ale potíže vyplývají i u zařízení po vybalení, takže zde servis nemůže ovlivňovat kvalitu). Zkrátka bych nedal na JPP (jedna paní povídala) ale zkusil bych brát věci trochu globálněji (což se tu celkově snažím prosadit, ale ty omezené pohledy na věc některých tady...).
Argumentace, že se zařízení rozbije po pádu (jaké překvapení, btw. evergreeny od HTC u nás nejsou způsobeny ani jednou nevhodným užíváním) je taková...jalová. Tedy, jde o globální hodnoty (kde např. Apple vykazuje jedny z nejnižších procent poruchovosti, ne-li nejnižší celkově...) a ne o to, že se někomu zrovna něco nepovedlo.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung Galaxy S III by mohl disponovat extrémně výkonným HW

Příspěvek od Standa »

Jo, ale to jen jinými slovy opakuješ svou původní reakci na GreenArrowa, kde srovnáváte iPhone s Androidem (HTC je převážně androidové). Já ale mluvím o BlackBerry.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy S III by mohl disponovat extrémně výkonným HW

Příspěvek od uni »

A co z toho vyplývá? Já nebo ty jsme jeden z nás v paralelním světě, kde jsou hodnoty jinak. U tebe správně (lidi používají BB) z mě špatně (lidi používají iPhone)?
BTW: BB a jeho poruchovost je poměrně známá (v negativním smyslu slova). Prakticky je na opačné straně poruchovosti než Apple.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung Galaxy S III by mohl disponovat extrémně výkonným HW

Příspěvek od Standa »

Co na to říct? Odhalil jsi mou lež, a veřejně přiznávám, že BlackBerry je jeden z nejporuchovějších telefonů a iPhone je tradičně na špici :-).

(Mimochodem, svým způsobem argumentace a objektivity mi připomínáš jistého J. Suchého. Neznáš ho náhodou? Vy byste si docela rozuměli... :-) )
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy S III by mohl disponovat extrémně výkonným HW

Příspěvek od uni »

Standa: to ale nemusíš se k něčemu přiznávat nebo se dokonce kát. To jsou zkrátka jen statistiky, to s osobními názory nějak nemá co společného;-)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung Galaxy S III by mohl disponovat extrémně výkonným HW

Příspěvek od Standa »

No právě, já neználek jsem celou dobu sledoval reálnou situaci místo statistik. Mám pořád ten sklon soudit věci podle toho jak se dějí, místo abych četl nějaké papírové hodnoty :-)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy S III by mohl disponovat extrémně výkonným HW

Příspěvek od uni »

Hehe, klasický Standa. Z čeho asi tak vycházejí statistiky poruchovosti :wink:
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti