SGS2 exchange a SSL certifikaty

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Post Reply
dj.paratko
nováček
nováček
Posts: 37
Joined: Fri Jul 27, 2007 15:23
Zařízení: SG II, HTC Diamond 2

SGS2 exchange a SSL certifikaty

Post by dj.paratko »

narazil jsem na problem chlapici. mam server s MS exchange, ze serveru jsem si pripravil certifikaty jak ve formatu cer tak ve formatu crt (pem), dle navodu by to melo fungovat. certy jsem si nakopiroval na SD kartu primo do rootu a pak jsem postupoval takto:
nastaveni
informace o poloze a zabezpeceni
instalovat z pameti usb
a tady nastane maler proste mi to napise: na sd karte nebyl nalezen zadny soubor certifikatu. dle navodu jinde se ma objevit obrazovka s certem ...
zkousel jsem dat i jinou pam. kartu, zformatovat ji a proste nic.... ve spravci souboru certy vidim. Bez importu certu to s exchangi proste nespojim...
neresil jste to prosim nekdo ? Predem dikec za nejaky odkaz nebo napad na dalsi pokus....
Dextrosan
nováček
nováček
Posts: 5
Joined: Tue Nov 10, 2009 11:16
Zařízení: HTC HD->HD 2->Nexus one->Galaxy S II

exchange a SSL certifikaty

Post by Dextrosan »

Zdravím, už jsem opakovaně řešil kvůli firemnímu exchange serveru. V zásadě jsou 2 varianty, buďto máte možnost přímo vygenerovat osobní certifikát, tj. *.cer + osobní klíč a vyleze Vám z toho soubor *.pfx. Ten se poté dá přímo nainstalovat postupem, který jste neúspěšně zkoušel. Podrobný popis v AJ zde: http://www.abtevrythng.com/2010/06/addi ... droid.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Popřípadě lze vyzkoušet následující stránku, která na to jde oklikou:
http://www.realmb.com/droidCert/" onclick="window.open(this.href);return false;

V podstatě jde o to, že se certifikát nahraje na stránku tohoto dobrodince a on Vám poskytne adresu certifikátu, kterou zadáte do prohlížeče telefonu (touhle cestou lze importovat přímo *.cer soubory). Po otevření této adresy lze certifikát prostřednictvím prohlížeče nainstalovat.
Post Reply

Return to “Samsung telefony”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests