Krátké zamyšlení nad Mango a Samsung Omnia 7
-
Vlasta W.
- smartstar

- Posts: 845
- Joined: Wed Jan 28, 2009 10:14
- Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
- Location: Ústí nad Labem
Krátké zamyšlení nad Mango a Samsung Omnia 7
Když už sis tady udělal reklamu, tak ti tady taky zareaguji 
Multitasking. Pokud jde o konečnou verzi, funguje docela zvláštně. Jednak ukazuje maximálně šest posledních programů a jednak při přepnutí na zvolený program se některé znovu načítají.
To je proto, že ještě nejsou optimalizované pro Mango, testoval jsi betaverzi.
Představoval bych si, že datové soubory aplikací, které mám nainstalované (například čtečka Kindle) se při zaslání e-mailem otevřou v příslušné aplikaci.
Ale tak to funguje. Minimálně u PDF třeba v pohodě. Jinde jsem to nezkoušel.
Chcete-li, aby jen vibroval, musíte hluboko do menu.
Anebo zmáčkneš HW tlačítko hlasitosti a nahoře tapneš na ikonku zvonečku. Příště si přečti návod
Nová zpráva je indikována pouze tučným předmětem u nově příchozí zprávy
Předmět zprávy není tučný, ale zbarvený do Accent color, který máš nastavený. Accent Color nejsou jen dlaždice, ale taky veškerá zvýraznění textu. Když si tu barvu nastavuješ, je důležité myslet na to, aby byla dobře kontrastní jak na černém, tak na bílém pozadí. To mimochodem většina těch předdefinovaných je.
Na co potřebuješ Instagram, když přímo systém podporuje sdílení na Skydrive a sociální sítě?
Multitasking. Pokud jde o konečnou verzi, funguje docela zvláštně. Jednak ukazuje maximálně šest posledních programů a jednak při přepnutí na zvolený program se některé znovu načítají.
To je proto, že ještě nejsou optimalizované pro Mango, testoval jsi betaverzi.
Představoval bych si, že datové soubory aplikací, které mám nainstalované (například čtečka Kindle) se při zaslání e-mailem otevřou v příslušné aplikaci.
Ale tak to funguje. Minimálně u PDF třeba v pohodě. Jinde jsem to nezkoušel.
Chcete-li, aby jen vibroval, musíte hluboko do menu.
Anebo zmáčkneš HW tlačítko hlasitosti a nahoře tapneš na ikonku zvonečku. Příště si přečti návod
Nová zpráva je indikována pouze tučným předmětem u nově příchozí zprávy
Předmět zprávy není tučný, ale zbarvený do Accent color, který máš nastavený. Accent Color nejsou jen dlaždice, ale taky veškerá zvýraznění textu. Když si tu barvu nastavuješ, je důležité myslet na to, aby byla dobře kontrastní jak na černém, tak na bílém pozadí. To mimochodem většina těch předdefinovaných je.
Na co potřebuješ Instagram, když přímo systém podporuje sdílení na Skydrive a sociální sítě?
- benzinkanalevo
- přispěvatel

- Posts: 59
- Joined: Mon Jul 18, 2011 9:40
- Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB
Krátké zamyšlení nad Mango a Samsung Omnia 7
Vlasta W.: lepé bych to nenapsal ... díky ..
-
VNavrátil
- častý přispěvatel

- Posts: 196
- Joined: Tue Sep 06, 2011 19:06
- Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
- Location: Praha
Krátké zamyšlení nad Mango a Samsung Omnia 7
Ale s tím instagramem, taky bych chtěl takovýhle program, spíš kvuli úpravě fotek. Jasně jsou podobné programy, ale co jsem koukal tak instagram má co do možností hodně navrch:)
-
elka_cz
- častý přispěvatel

- Posts: 254
- Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
- Zařízení: iPhone 6S 64 GB
- Location: Ostrava
- Contact:
Krátké zamyšlení nad Mango a Samsung Omnia 7
Vlasto, na fotce vypadáš poměrně inteligentně, tak bys mohl vědět, že "...Reklama je jakákoliv (ne)placená forma propagace výrobku, služby, společnosti, obchodní značky nebo myšlenky mající za cíl především zvýšení prodeje." Můj blog je neziskový, tudíž si tady nedělám reklamu, jen jsem tady chtěl odprezentovat svůj názor a případně i nad tím článkem podiskutovat s odborníky na danou problematiku. Toliko k reklamě.
K tvé informaci, že to tak funguje, protože to funguje u PDF. Jinde jsi to netestoval. To ale nevylučuje tu informaci z mého článku, ne? Já ti říkám, že to nefunguje u nainstalovaných aplikací. Konkrétně ve dvou případech. Mobi a epub.
Dále k tvé radě o návodu. Píšu o vibracích. Normálně mám v nastavení zapnuté jen vyzvánění a vibrace vypínám. Když tapnu na ikonu zvonečku, telefon v takovém případě nezvoní ani nevibruje. Zkus si to i bez návodu.
Accent color je sice pěkné, nicméně nemění to nic na mém názoru, že je to nevýrazné.
A pokud nevíš, co je Instagram a v čem je kouzlo jeho úspěchu, tak se raději nevyjadřuj. Srovnávat ho se SkyDrivem je trošku zcestné.
Toť vše. Hezký večer
P.S.: doufám, že mě, jablečného vetřelce, teď příznivci WP7 nezačnou kamenovat za to, že se mi udělal názor
K tvé informaci, že to tak funguje, protože to funguje u PDF. Jinde jsi to netestoval. To ale nevylučuje tu informaci z mého článku, ne? Já ti říkám, že to nefunguje u nainstalovaných aplikací. Konkrétně ve dvou případech. Mobi a epub.
Dále k tvé radě o návodu. Píšu o vibracích. Normálně mám v nastavení zapnuté jen vyzvánění a vibrace vypínám. Když tapnu na ikonu zvonečku, telefon v takovém případě nezvoní ani nevibruje. Zkus si to i bez návodu.
Accent color je sice pěkné, nicméně nemění to nic na mém názoru, že je to nevýrazné.
A pokud nevíš, co je Instagram a v čem je kouzlo jeho úspěchu, tak se raději nevyjadřuj. Srovnávat ho se SkyDrivem je trošku zcestné.
Toť vše. Hezký večer
P.S.: doufám, že mě, jablečného vetřelce, teď příznivci WP7 nezačnou kamenovat za to, že se mi udělal názor
- Robert Varga
- smartguru

- Posts: 607
- Joined: Sun Apr 03, 2011 15:07
- Zařízení: HTC Titan
Krátké zamyšlení nad Mango a Samsung Omnia 7
Neboj, víme, že to nemá smysl, protože jsi zcela očividně WP7 nedal tolik času, jako svému iPhonu.
A vlastně proč taky, že, každý má nárok aby se mu líbilo cokoli, a nikdo není povinen znát úplně všechno.
Dokonce i dělat chyby je v pořádku. Zkrátka, každý svého gusta
Díky za počtení, každý si v tom našel to svoje.
A vlastně proč taky, že, každý má nárok aby se mu líbilo cokoli, a nikdo není povinen znát úplně všechno.
Dokonce i dělat chyby je v pořádku. Zkrátka, každý svého gusta
Díky za počtení, každý si v tom našel to svoje.
-
elka_cz
- častý přispěvatel

- Posts: 254
- Joined: Wed Sep 02, 2009 7:44
- Zařízení: iPhone 6S 64 GB
- Location: Ostrava
- Contact:
Krátké zamyšlení nad Mango a Samsung Omnia 7
Ještě dovětek: aby to snad nevyznělo, že jsem zásadně proti systému Windows Phone. To ne. Jen má pro mě zatím pár much, které mi brání nahradit jím stávající komunikátor. Netvrdím, že až Mango třeba do roka ještě více dozraje, nebude můj další přístroj právě s tímhle systémem.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest