Telefon "oněměl", co zkusit?

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
User avatar
FilipZeVsi
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Tue Aug 16, 2011 23:54
Zařízení: Omnia 7

Telefon "oněměl", co zkusit?

Post by FilipZeVsi »

Po tydnu pouzivani Omnia 7 se po prijeti hovoru neozve ze speakeru nic! Dokud nezmacknu tlacitko hlasiteho odposlechu, je telefon nemy (pouze potichu chrci na nejvyssi hlasitost)! Jinak zvuk pri hrach, videu, hudbe funguje. Hraly si s nim deti, nemohly neco prenastavit? Mam rovnou reklamovat, nebo se pokusit to nejak softwarove resit?
Dekuji moc za radu!
kaspik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 54
Joined: Thu Jan 06, 2011 12:06
Zařízení: Omnia 7

Telefon "oněměl", co zkusit?

Post by kaspik »

No hw chyba se nejlepe vylouci resetem do tovarniho nastaveni... settings->about->reset your phone..

Kdyz nepofrci i po resetu je to na reklamaci...
User avatar
FilipZeVsi
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Tue Aug 16, 2011 23:54
Zařízení: Omnia 7

Telefon "oněměl", co zkusit?

Post by FilipZeVsi »

Tak uz ho mam zpatky z reklamace (Nemecko), opravdu ho museli rozmontovat a vymenit repracek...
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest