Česká klávesnice

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 83
Joined: Thu Aug 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Česká klávesnice

Post by IvanGS »

Omlouvám se, po 10-ti letech s PDA HP mne přestalo bavit nosit 2 krabičky a koupil jsem HTC HD2. Přístroj nepochází z C distribuce (tomu odpovídala příznivá cena), nicméně je dodavatelem vybaven CZ lokalizací. Opravdu je snad vše v češtině, jedině se mi nedaří nastavit klávesnici s CZ diakritikou. Mám WM 6.5, ROM 1.66.479.2, CZ lokalizace od Sunnysoft InterWrite Pro 10.0. Zkouším nastavení přes "Aktivace CZ" a tam "Čeština" atd. V záložce "Klávesnice" je v seznamu CS Czech (qwerty), ale při psaní SMS tam české znaky nejsou. Už se to tu někde určitě řešilo, ale přesto - můžete mi poradit přesný postup?

A dále poprosím vážené a zkušené členy fóra o radu, jak lze snadno vypínat, resp. ukončovat aplikace, resp. pokud to jednoduše nejde, můžete doporučit vhodný SW?

To je zatím vše ale obávám se, že toho bude víc, snad se mnou budete mít trpělivost...

Děkuji všem!

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv srp 04, 2011 11:07) --

Klávesnice vyřešena, triviální...
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 193
Joined: Sat Nov 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Česká klávesnice

Post by Pepa 3 »

Pokud máš českou lokalizaci,přidrž prst na daném písmenu (např. s) a budou ti nabídnuta další písmena se znaky nebo diakritikou.
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 83
Joined: Thu Aug 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Česká klávesnice

Post by IvanGS »

Díky za radu, funguje to. Sice jsem si stáhnul ještě nějakou i s tlačítky s CZ diakritikou, ale tlačítka byla malá a vrátil jsem se k původní.
Task Manager už mám, jen se musí hlídat aby nebylo moc spuštěných úloh, jednou už HD2 zamrznul..
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 193
Joined: Sat Nov 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Česká klávesnice

Post by Pepa 3 »

Přešel jsem s HD2 k androidu a je to o něčem jiném.Jěště se mi nestalo,aby tel. zamrzl. S windows to bylo pomalu na denním pořádku. Jsem nadšen a maximálně spokojen.
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 83
Joined: Thu Aug 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Česká klávesnice

Post by IvanGS »

Chápu Androidisty, navíc je asi Android rychlejší atd. Ale skoro 10 let mám PDA s Windows CE a jsem na to zvyklý. Denně synchronizuji s Outlookem a používám Word a Excel, takže i přes určité nedostatky preferuji Windows...
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Google and 1 guest