BlackBerry Style 9670: Stylové véčko s RIM OS 6

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

BlackBerry Style 9670: Stylové véčko s RIM OS 6

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Na serveru CrackBerry.com se objevily podrobné parametry nového komunikátoru BlackBerry 9670. Jak je na první pohled vidět, nová "ostružina" se snaží stejně jako modely Storm a Storm 2 uniknout z ryze firemní sféry a nalákat běžné spotřebitele.

obrázek
BlackBerry Style váží 133 gramů s baterií, uvnitř najdete 512 MB Flash paměti rozšiřitelné díky microSDHC slotu, 256 MB RAM, dále GPS a Wi-Fi modul. Hlavní displej má rozlišení 360x400 px a vnější 240x320 px, na zadní straně se nachází 5Mpix fotoaparát s automatickým ostřením a přisvětlovací diodou, který zvládne natáčet video o VGA rozlišení. Hlavním ovládacím prvkem telefonu je optický trackpad, pod kterým se nachází čtyřřadá QWERTY klávesnice. Těžko říci, jestli je právě u tohoto modelu plnohodnotná klávesnice výhodou, protože v některých recenzích bylo kritizováno dokonce i šestimilimetrové zúžení klávesnice BlackBerry 9700 oproti prvnímu Boldu; psaní zpráv a emailů na BlackBerry Style by tak mohla být činnost vyžadující maximální koncentrace a přesnosti. Oficiální prodej tohoto kousku by měl začít 31. října u amerického operátora Sprint.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FUehwO4nrDk[/youtube]

Zdroj: CrackBerry.com;
Martynet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát srp 31, 2007 14:24
Zařízení: SE T610>Mio A701>iPhone3GS>iPhone4
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Style 9670 - stylové véčko s RIM OS 6

Příspěvek od Martynet »

Pekna masinka. To je prvni vecko, ktery se mi libi... Jako zalohu k iPhonu bych ho bral.
fieldman
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 16, 2009 17:25
Zařízení: BlackBerry 9000 Bold u t-mobile

BlackBerry Style 9670: Stylové véčko s RIM OS 6

Příspěvek od fieldman »

A tušíte někdo kde ho koupit?
mischacz
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 11, 2011 8:41
Zařízení: zařízení

BlackBerry Style 9670: Stylové véčko s RIM OS 6

Příspěvek od mischacz »

Možná jste pozorně nečetli ten článek, ale je tam jasně psané, že 31. října se začne prodávat u amerického operátora Sprint. Než však začnete objednávat na E-bay nový BB telefon, tak si o něm něco zjistěte. Pokud se nemýlím, tak se BB Style zatím vyrábí s podporou sítí na frekvenci 800, 1900 a 2000 MHz. Což by odpovídalo síti Sprintu, který používá CDMA. To BB Style úplně vylučuje v nasazení na evropské GSM. Jestli začnou vyrábět GSM 3G verzi je do budoucna pravděpodobné, ale jaké frekvence bude podporovat, to nikdo neví. Takže zatím vydechněte.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů