Automatické odpojení po aktualizaci mailu

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
DrobasMirek
nováček
nováček
Posts: 25
Joined: Mon Apr 04, 2011 8:57
Zařízení: Sony Xperia X1

Automatické odpojení po aktualizaci mailu

Post by DrobasMirek »

Vážně jsem hledal tak jestli už tu tento dotaz je tak mne prosím nekamenujte, jen přesměrujte:-)

mám nastavený email aby se synchronizoval se schránkou na seznam.cz třeba každý 2 hodiny. v tom problém není, problém je v tom, že když se HD2 připojí aby čeknul schránku, popřípadě stáhnul nový maily tak už se neodpojí a zůstává příipojený, musím se odpojit ručne, což mi vadí kvuli rychlejšímu vybíjení telefonu - telefon nemám možnost mít pořád na nabíječce

Jde to nějak nastavit? nebo nějaký program, který by se o to postaral? budu rád za jakoukoliv přínosnou radu
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Google and 1 guest