I8700XXKD1 - nový firmware

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
milennium
smartstar
smartstar
Posts: 879
Joined: Thu Dec 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Location: Kutná Hora

I8700XXKD1 - nový firmware

Post by milennium »

Tad dnes se objevil na http://www.samfirmware.com nový firmware I8700XXKD1...
Měl by obsahovat nejnovější drivery, radio atd. Zítra budu zkoušet.
Zde jsou odkazy.
Firmware: http://hotfile.com/dl/124910734/b1b2e83 ... 1.rar.html
Heslo: samfirmware.com

P.S. Mělo by se jednat o NoDo a CSC T-Mobile UK...
pruzkaty
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 75
Joined: Tue Feb 24, 2009 19:13
Zařízení: HTC

I8700XXKD1 - nový firmware

Post by pruzkaty »

Ztrácí se tím záruka? Ptám se, protože na šeských stránkách samsugu zatím žádný FW ke stažení není?

Jak poznám, jakou verzi FW mám, našel jsem jen číslo, ale ne žádná písmena?
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

I8700XXKD1 - nový firmware

Post by jacek »

Dle zkušeností z XDA : http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1183902" onclick="window.open(this.href);return false; , nelze nahrát, jde o testovací ROMku.
milennium
smartstar
smartstar
Posts: 879
Joined: Thu Dec 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Location: Kutná Hora

I8700XXKD1 - nový firmware

Post by milennium »

Ano, bohužel... Škoda.
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

I8700XXKD1 - nový firmware

Post by jacek »

Na druhou stranu, když testují, tak lze očekávat nějaký výsledek :-)
pruzkaty
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 75
Joined: Tue Feb 24, 2009 19:13
Zařízení: HTC

I8700XXKD1 - nový firmware

Post by pruzkaty »

A jak je to se zarukou, kdyz nahraju novejsi FW nez ten co v telefonu je po koupi?
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1163
Joined: Sat Nov 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

I8700XXKD1 - nový firmware

Post by matoman »

Pokial ho tam nahras oficialnou cestou tak o zaruku neprides, inak ano, a to i ked tam nahras oficialny developersky mango beta.
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest