MMS T-mobile nastaveni

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
User avatar
benzinkanalevo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 59
Joined: Mon Jul 18, 2011 9:40
Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB

MMS T-mobile nastaveni

Post by benzinkanalevo »

Zdravím všechny, mám problém s MMS na mé omnii 7.
Telefon jsem kupoval jako nový z německa (německý t - mobile) a tady jej nemůžu nastavit na přijímaní ani posílání MMS zpráv. Na konfigurátoru ještě tento typ není. Prosím o pomoc s nastavením.

Děkuji moc všem.
geronimo_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 168
Joined: Tue Nov 03, 2009 2:39
Zařízení: LG Optimus 7
Location: Liberec

MMS T-mobile nastaveni

Post by geronimo_cz »

vlez si na vytaceni cisla, zadej ##634# a dej Call .. nainstaluje se ti aplikace MFG ... spust ji a zadej heslo *#7284# .. jestli mas menu stejny jako na LG O7, tak dej pak 7. Engineer Menu -> 6. Other Setting -> Set network profiles -> ve spodni pulce lcd se ti nactou profily operatoru.. najdi si tam ceskej pro svyho operatora a klikni na nej.. pak uz ti to pujde.. ja mam nemeckej foun a taky mi to neslo.. timhle to de.. pouzivam profil _PROV_O2C_CZ_230_02.xml
User avatar
benzinkanalevo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 59
Joined: Mon Jul 18, 2011 9:40
Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB

MMS T-mobile nastaveni

Post by benzinkanalevo »

diky moc ale po tomto zadani se mi nacte micro USB test... kde jsou na vyber tri polozky: Zune sync, USB, tethered call, USB-modem......takze :( ale diky za snahu..
geronimo_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 168
Joined: Tue Nov 03, 2009 2:39
Zařízení: LG Optimus 7
Location: Liberec

MMS T-mobile nastaveni

Post by geronimo_cz »

a jiny polozky tam nemas? ani v ty hlavni nabidce?
User avatar
benzinkanalevo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 59
Joined: Mon Jul 18, 2011 9:40
Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB

MMS T-mobile nastaveni

Post by benzinkanalevo »

to je prave moje hlavni nabidka...ty tri polozky..zkousel sem i jine kody ale zadny nenabizi nic, kde by se toto dalo zmenit ... vetsinou to jsou jen testy telefonu apod...
geronimo_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 168
Joined: Tue Nov 03, 2009 2:39
Zařízení: LG Optimus 7
Location: Liberec

MMS T-mobile nastaveni

Post by geronimo_cz »

hmmm.. to tak fakt nevim.. jedine zkusit pohledat este nejakej jinej prihlasovaci kod.. treba to maj rozdeleny.. ja tam toho mam kotel tech nastaveni + testy.. prave ze me nic jinyho na to nastaveni nepomohlo, az tohle..
User avatar
benzinkanalevo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 59
Joined: Mon Jul 18, 2011 9:40
Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB

MMS T-mobile nastaveni

Post by benzinkanalevo »

:(..kazdopadne diky

-- doplnění předchozího příspěvku (úte črc 26, 2011 9:21) --

Rád bych oživil téma. Nenapadá skutečně nikoho nic??
lapka
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 52
Joined: Fri Aug 15, 2008 9:37
Zařízení: MOT Mpx200/E-Ten M700/SAM-i8700/i8750/LUMIA 640XL

MMS T-mobile nastaveni

Post by lapka »

Stáhni z Marketplace aplikaci Network Profile. Po inslatování jí otevři a změň si Active profile na český T-Mobile. Vrať se do hlavní nabídky, telefon vypni a zapni a mělo by to chodit.
User avatar
benzinkanalevo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 59
Joined: Mon Jul 18, 2011 9:40
Zařízení: Samsung Omnia 7 16GB

MMS T-mobile nastaveni

Post by benzinkanalevo »

diky moc :-)
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest