LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Thompson
smartguru
smartguru
Posts: 599
Joined: Wed Sep 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Contact:

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by Thompson »

Gaillettes: Já zas nechápu jak někdo může obhajovat Samsung, po zkušenosti s SGS I a II...ne díky.Sensation chápu, ten má aspoň hliníkovou konstrukci.Jinak myslím si, že pro takové uživatele jak ty popisuješ je spíš hloupý telefon nebo iPhone o těch jsem skálopevně přesvědčený, že dokážou fungovat bez zásahu delší dobu, ale o Androidu si to vážně nemyslím a prošli mi rukou skoro všechny zařízení s Androidem, zřejmě až na Motoroly.A hloupému uživateli, kterého zařízení nezajímá nepatří chytrý telefon :wink: A když se podívám na SGS II xda development stránku, žádný tweaky ani hacky tam nejsou, takže tak, maximálně napravení battery bugu.Jedinej tweak dělá sám Samsung aby dohnal výkon Tegry tak z 1ghz šel na 1.2 a spekuluje se o 1.4ghz, nicméně stará Tegra 2 je na stejné frekvenci stejně rychlá, ne-li rychlejší :wink:

BTW těch 60mbps je při 15fps tak se nedivte.
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 200
Joined: Tue Sep 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by rulezzzor »

htcjirka wrote:Tech tvych 60Mbit je k nicemu,tech par sekund a zakusuje se to jako prase.Takze k nicemu,nepouzitelne.To jsi nam dodal dukaz.Takhle kousave to zvladnou po tweaku i ostatni zarizeni.Jak bylo uz receno,blaf a argument k nicemu.

nevim jak ty, ale me to video jede krasne plynu 4sekundy....byt tebou tak si poradim lepsi pocitac.
nebo minimalne akceleruuj pres GPU....jestli vis co to je

Video
ID : 2
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : [email protected]
Format settings, CABAC : No
Format settings, ReFrames : 1 frame
Codec ID : avc1
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Duration : 4s 699ms
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 59.6 Mbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 088 pixels
Thompson
smartguru
smartguru
Posts: 599
Joined: Wed Sep 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Contact:

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by Thompson »

Proč proboha?Zařízení si můžeš vyzkoušet na prodejně a argumenty co zazněli jsou fakt.Sice jsme trochu mimo mísu, ale i tak.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by htcjirka »

Tech par sekajicich sekund nic nedokazuje,to pc neni kamarade,proste uz to neni plynule :-D Ale zase neco posli :tlem:
Ani se nedivim ze autor dal tak kratke video,proc asi..zaver zni,neumi.
Gaillettes
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Wed May 04, 2011 9:30
Zařízení: Optimus 2X a Galaxy S II
Location: Praha

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by Gaillettes »

Tak Android je spíše pro technicky založené uživatele, ale nemusí to být pravidlem. Přesto se tak nějak očekává, že si jej uživatel vylepší k obrazu svému. Je fakt, že taková Xperia X10 nebo Galaxy S první generace by byly bez zásahu a hlavně alternativní ROM celkem nepoužitelné telefony. Slabá výdrž, lagy, GPSka a mohl bych pokračovat. Měl jsem třeba Androidí XT720 a v té doby pro ni nebyly žádné úpravy, ale nebyly ani nutné. Vše fungovalo na jedničku, výrobce uvolnil první a poslední aktualizaci, která byla díky bohu dobře vyladěná.

Možná budu krapet subjektivní, ale Galaxy S II se výrobci celkem povedla. Za dva týdny, co jsem ji měl v ruce jsem se nesetkal s žádným bugem s žádným zpomalením, zamrznutím ani restartem. Při této funkčnosti bych neměl potřebu cokoliv měnit. Dokonce i takový Arc od Sony Ericssonu je překvapivě vyladěný a má perfektní ROMku.

Ale vůči Optimusu 2X mám alergii, měl jsem jej cca měsíc a nějaký ten týden a horší zařízení jsem nevlastnil. Udělal jsem i chybu, že jsem opět vložil důvěru v LG a jeho podporu, která se za mák nezměnila. Zrovna dnes jsem se dozvěděl, že na XDA jeden uživatel kontaktoval britské LG a ty mu sdělili, že perník bude uvolněný až v listopadu....
DubyDu
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 86
Joined: Thu Mar 20, 2008 15:16
Zařízení: HTC Titan

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by DubyDu »

radost pohledět, už aby byl WP7 s full HD a beru :)
User avatar
Kott02
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Tue Feb 19, 2008 19:30
Zařízení: iPhone 5 16GB
Location: OVA
Contact:

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by Kott02 »

Prosímvás, nemá někdo sample toho videa umístěného v článku, na tom ytb mi přijde děsně kostkované a celé takové divné. Ostření ale na výbornou. BTW kdo chce mít 60mbit video v telefonu "TELEFONU" je blázen.
Thompson
smartguru
smartguru
Posts: 599
Joined: Wed Sep 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Contact:

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by Thompson »

Gaillettes: Neřekl jsi mi zatím jedinný důvod proč?Perník by měl být v červenci/srpnu?Viz. HTC taky hlásalo o Desire a je jinak.A podpora LG?Optimus One dostane 2.3 o Galaxy Ace jsem o ničem takovém neslyšel.

Focus: Pokud na něj máš klidně si ho můžeš půjčit na 14 dní ;).
Gaillettes
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Wed May 04, 2011 9:30
Zařízení: Optimus 2X a Galaxy S II
Location: Praha

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by Gaillettes »

Jo podle facebooku a LG se začne 2.3 testovat v srpnu, ale je hodně naivní věřit tomu, že vše proběhne hladce, plynule a rychle a následující měsíc dojde k uvolnění. Měl jsem tu čest hovořit s pár lidmi od LG, v polovině května mi sdělili, že již nějaký ten týden testují 2.3 pro OO. A kdy došlo k uvolnění? O dva měsíce později. Viz i jejich sliby, 2.3 bude uvolněna v průběhu měsíce června, již se jedná o otázku pár týdnů. A dočkali se až v červenci.

PS. Pro Galaxy S II je třeba hack na vylepšené Full HD video a po dané úpravě jsou parametry bezkonkurenční, viz třeba zvuková stopa 192 kb/s, datový tok. I samotná kvalita je podstatně lepší. Samozřejmě zatím není moc tweaků, ale taky S II se prodává teprve měsíce a pár týdnů. A lze očekávat slibnou budoucnost, například HyperX přešel na S II a plánuje mnoho různých vylepšení.

Jinak co myslíš tím důvodem?
Thompson
smartguru
smartguru
Posts: 599
Joined: Wed Sep 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Contact:

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by Thompson »

Jo ten hack na lepší zvuk jsem viděl, je to i na Optimus

Myslel jsem co ti na 2x tak vadilo?Jinak mě nějaká offic. Romka nějak srdce netrhá :D
Gaillettes
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Wed May 04, 2011 9:30
Zařízení: Optimus 2X a Galaxy S II
Location: Praha

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by Gaillettes »

Jako puntičkáři mi vadilo

- ne zrovna kvalitní reproduktor
- prach pod displejem
- prosvítající rohy ale i levý bok
- nekvalitní fotoaparát - nebyla fotografie - která by byla rovnoměrně ostrá po celé své ploše
- špatná výdrž - vůbec bylo zázrak vydržet den při životě u jiných Androidích zařízení jsem dosáhl výdrže alespoň jednoho celého dne
- vrzající zadní kryt s vůlí do stran i po x papírkách
- lagy, sekání
- takřka nepoužitelná dioda, která vše přepálila
- pro nezamlžené fotky jsem vždy musel sundat zadní kryt
- i po ovladači od Somemaadcant na úpravení kvality fotek a především videa (96 kbps + datový tok) byly stejně fotky o 60 % horší než u Galaxy.

Ocenil jsem jedině zobrazovací kvality IPS displeje nebo HDMI Mirroring. Ale to je tak vše...
milennium
smartstar
smartstar
Posts: 879
Joined: Thu Dec 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Location: Kutná Hora

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by milennium »

Vůbec nechápu tuto diskusi. pokud někdo nechápe základní pojmy a nedokáže pochopit, že "60Mbit" je prostě a jen jedině peek a ještě k tomu uměle vybičovaný a tady s tím operuje, je podle mně naprosto zcestné.
Je to hodnota absolutně zavádějí a hlavně nemá na konečný výsledek žádný vliv. Přestaňte prosím operovat s takovými nesmysli a myslete hlavou ! Ne že jenom nedokážete správně napsat a popsat hodnoty, ale slepě a bez přemýšlení je tady prezentujete. 60Mbit je tak velký datový tok, že ani nejlepší a nejkvalitnější film na Blu-ray toho nedosáhne ! Koukejte očima a přemýšlejte hlavou ! A hlavně, pokud nemáte přímé srovnání (já ho naštěstí mám), tak neporovnávejte !!!
Měl jsem všechny dvoujádra a jednoznačně LG2X podávalo nejhorší výsledek. Nahrávání videa jak HD720, tak full HD1080p je tragédie a nedá se to ničím omluvit. Prostě se s tím smiřte...
Ano, je to tak, ale SGSII je nejlepší dvou jádro na trhu. nahrává nejlépe video. Má nejvyšší datový tok a obraz je opravdu nejkvalitnější. V obraze je přítomno nejméně rušivých artefaktů a vizuálně je obraz opravdu nejlepší. A moc mně neštvěte :-)), je to tak a pokud se naseru tak sem hodím ukázky videí všech mobilů a pokud nejste slepí, tak samy uvidíte ty rozdíly... :-))
Tonda512
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 435
Joined: Mon Apr 14, 2008 12:26
Zařízení: iPhone 6S Plus
Location: Vejprnice (kousek od Plzně)
Contact:

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by Tonda512 »

htcjirka wrote: Ani se nedivim ze autor dal tak kratke video,proc asi..zaver zni,neumi.
Asi tak, autor to video uvedl jako experimentální funkci...ani oficiální mod pro toto nahrávání videa na xda není...
mino
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 143
Joined: Fri Jul 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by mino »

tento model má podstatne lepší procesor od OMAPu...Tegra 2 v základnom stave bez pretaktovania FullHD v 30 fps nezvláda
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by TMASKA »

TO milennium --- prosim naser se a hod sem ty srovnavaci videa
Thompson
smartguru
smartguru
Posts: 599
Joined: Wed Sep 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Contact:

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by Thompson »

mino: zvládá, to že to Samsung neumí a na kvalitnějším SGS II umí jen 720p je jejich problém :D

BTW: Připlácet si 5tis. navíc za telefon co umí fotit o 10% líp mi příjde jako vyhazování peněz :D
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 200
Joined: Tue Sep 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by rulezzzor »

milennium wrote:Vůbec nechápu tuto diskusi. pokud někdo nechápe základní pojmy a nedokáže pochopit, že "60Mbit" je prostě a jen jedině peek a ještě k tomu uměle vybičovaný a tady s tím operuje, je podle mně naprosto zcestné.
Je to hodnota absolutně zavádějí a hlavně nemá na konečný výsledek žádný vliv. Přestaňte prosím operovat s takovými nesmysli a myslete hlavou ! Ne že jenom nedokážete správně napsat a popsat hodnoty, ale slepě a bez přemýšlení je tady prezentujete. 60Mbit je tak velký datový tok, že ani nejlepší a nejkvalitnější film na Blu-ray toho nedosáhne ! Koukejte očima a přemýšlejte hlavou ! A hlavně, pokud nemáte přímé srovnání (já ho naštěstí mám), tak neporovnávejte !!!
Měl jsem všechny dvoujádra a jednoznačně LG2X podávalo nejhorší výsledek. Nahrávání videa jak HD720, tak full HD1080p je tragédie a nedá se to ničím omluvit. Prostě se s tím smiřte...
Ano, je to tak, ale SGSII je nejlepší dvou jádro na trhu. nahrává nejlépe video. Má nejvyšší datový tok a obraz je opravdu nejkvalitnější. V obraze je přítomno nejméně rušivých artefaktů a vizuálně je obraz opravdu nejlepší. A moc mně neštvěte :-)), je to tak a pokud se naseru tak sem hodím ukázky videí všech mobilů a pokud nejste slepí, tak samy uvidíte ty rozdíly... :-))
jezisi co to melete :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
rika vam neco camera hack?

-- doplnění předchozího příspěvku (ned črc 10, 2011 18:08) --
Gaillettes wrote:Jako puntičkáři mi vadilo

- ne zrovna kvalitní reproduktor / porad lepsi jak HTC plecky
- prach pod displejem / nemam problem
- prosvítající rohy ale i levý bok / ano to je ocividny problem vyrobce.....
- nekvalitní fotoaparát - nebyla fotografie - která by byla rovnoměrně ostrá po celé své ploše / ostratni jsou na tom lepe?
- špatná výdrž - vůbec bylo zázrak vydržet den při životě u jiných Androidích zařízení jsem dosáhl výdrže alespoň jednoho celého dne / muj telefon vydrzel i 3 dny pouzivam po vyladeni s CM7
- vrzající zadní kryt s vůlí do stran i po x papírkách / nemam problem po 3 mesicich
- lagy, sekání / predpokladam STOCK rom....mel jste vyzkouset CM7
- takřka nepoužitelná dioda, která vše přepálila / da se snizit....programem z marketu
- pro nezamlžené fotky jsem vždy musel sundat zadní kryt / problem resilo vybita sklicka
- i po ovladači od Somemaadcant na úpravení kvality fotek a především videa (96 kbps + datový tok) byly stejně fotky o 60 % horší než u Galaxy. / vse uz umi CAMERA HACK......


jeste neco vic? vsechny vase problemy jsem odstranil a tim usetril 6000


cya

Ocenil jsem jedině zobrazovací kvality IPS displeje nebo HDMI Mirroring. Ale to je tak vše...
Thompson
smartguru
smartguru
Posts: 599
Joined: Wed Sep 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Contact:

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by Thompson »

Neber jim to chtěli relativně výkonné a relativně vyladěné zařízení, tak si za to připlatili, jejich věc...
mino
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 143
Joined: Fri Jul 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by mino »

Thompson wrote:mino: zvládá, to že to Samsung neumí a na kvalitnějším SGS II umí jen 720p je jejich problém :D

BTW: Připlácet si 5tis. navíc za telefon co umí fotit o 10% líp mi příjde jako vyhazování peněz :D
ne nezvláda, LG 2X má po vybalení bez pretaktovania iba 24fps pri FullHD, žiadný Tegra 2 telefón to nemá inak
Tegra 2 nedokaže ani plynulo prehrávať 1080p v high profile v bežnom stave(resp. niektoré formáty celkvo vo FullHD neidú plynulu)
dočítaš sa na tom aj na oficiálnych fórach Nvidie
Niečo iné sú rôzne tweaky ako tu , ale tú sa bavíme o default stave
Gaillettes
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Wed May 04, 2011 9:30
Zařízení: Optimus 2X a Galaxy S II
Location: Praha

LG Optimus 3D zvládne nahrávat fullHD video při 30 FPS

Post by Gaillettes »

Ono se jedná o velký rozdíl. Taky nepochopím, proč LG šáhlo po formátu 3GP.

Pořizovaná videa u S II mají parametry formát MP4, datový tok 17,1 Mbps, zvuk 59 Kb/s a snímkovací frekvence 30 fps.

U Optimusu 2X jsou parametry následující 3GP, datový tok 10,4 Mbps, zvuk 67 kb/s a snímovací frekvence 24 fps.

Rozdíl celkem jasný
Post Reply

Return to “HTC telefony”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests