Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 352
Joined: Sat Sep 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Location: Brno
Contact:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by Kato »

100x7000!=700 000Kc. To je ponekud hodne spatnej vypocet. Principialne je spravnej, ale realne je uplne mimo misu. V pripade, ze jsem samotnej vyrobce, tak vubec neresim marzi (ktera netusim, kolik je), takze "ztratu" musis vypocitat pouze z realnych nakladu. Tzn. jestli jsou vyrobni naklady modelu treba 4000Kc a maji to posveceny primo od HTC jako takoveho (tzn. Taiwan), kterej jim to "dotuje" - ale ve vysledku nedotuje, tak je klidne mozne, ze nejen, ze na tom neprodelaji tak velkou castku, jaka je zde uvedena, ale dokonce i pres to vsechno na tom ve vysledku vydelaji. Ovsem tyhle podklady nikdo z nas nema k dispozici a ani mit nemuze, takze debata na toto tema je naprosto zbytecna...
A "usly zisk" je neco uplne jineho a sem nepatri - a i kdyby - stale to v tomto pripade nepatri do kolonky "ztrata".
User avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 130
Joined: Wed Dec 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Contact:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by locomachine »

Nechápu proč to komplikuješ. Reálně poskytují 100 lidem slevu 7000czk. Tudíž těch 700 000czk jsou náklady na vzniklou reklamu. Jsem furt radši, když si polepší 100 zákazníků, než aby to schramstla reklamní agentura za billboardy nebo tv shoty. Tohle je podle mně smysluplná reklama.
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 352
Joined: Sat Sep 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Location: Brno
Contact:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by Kato »

OMG... motáš "jabka s hruškama" :???:

Každopádně těm 100 lidem to přeju 8-) (teda reálně tak 40 - čili těm, kteří to zařízení opravdu budou po následující dobu používat jako svůj primární telefon. A ne těm "překupníkům", co už mají podaný inzerát na aukru :roll: )
User avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 130
Joined: Wed Dec 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Contact:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by locomachine »

Co s takto získaným telefonem kdo udělá je jeho věc, každopádně se někdo bude radovat z levněji získaného mobilu. A co se ovoce týče nemůžeš popřít, že těch 700 000czk mohlo klidně skončit v pokladně toho obchodu, ale rozhodli se je rozdat ve formě slevy, vedlejším produktem toho je reklama. Tak nechápu proč se chceš zaobírat výrobní cenou marží atd. Zkrátka si za těch 700 000 koupili reklamu a nemuseli a nemuseli touhle formou.
alfapetr
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Wed Nov 04, 2009 20:06
Zařízení: Nokia

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by alfapetr »

Pěkná blbost ,ale ani vejdělek 6000 tisíc to není protože za tolik se prodat nedá pomatuju tu minulou akci a za kolik se prodává za tolik kolik stál za půlku ,novej z obchodu a to je drahý ,nejlepší je kupovat foun tak po roce to stojí ta čtvrtinu ceny cca 3000 tisíce bude stát příští rok v Červnu a to už možná vyplatí.
MirosPikos
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Sat Jul 11, 2009 8:01
Zařízení: E51

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by MirosPikos »

Policajtové se jen řídí dle hesla: "buzerovat a mlátit..."
malcor
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Thu Mar 18, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire
Location: Brno
Contact:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by malcor »

Co se týče nákladů na akci:

Je to opravdu těch 700k. Je to prostě náklad tzv. Obětované příležitosti.

Co se týče MP:

Zatím nikoho nevyhání jak jsem pochopil. A když se zamyslím nad tím jakej randál nadělá 100+ lidí, kteří se jenom baví, tak jsem rád, že tam nebydlím. V noci je jinak docela ticho takže to pěkně vynikne a na rozdíl od posledních HTC akcí je teplo a lidi mají otevřený okna. Takže se ani nedivím, že je třeba někdo zavolal.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1622
Joined: Tue Jan 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Re: Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by Standa »

Policajti určitě přijeli na popud nějakého pozorného souseda. Místní komunita by neměla být tak sebestředná, ony ty naše zrcadloidní placky jsou většině lidí úplně volné a policajti mají lepší věci na práci, než se tam dívat na vás. ;-)
User avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Posts: 696
Joined: Thu Jan 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Location: Brno

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by Daff_Cz »

To s tema policajtama je smesna komedie, tam kde byt maji, nejsou, ale normalni slusny lidi budou furt buzerovat a ukajet si vlastni ego.

Ale jen by me treba zajimalo, kam ti lidi chodej na wc atd...
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by niky79 »

Daidalos wrote:Thompson: Ale Apple fanatici čekají jen ze své vlastní hlouposti, já bych si klidně pár dní počkal na normální prodej, než stát frontu před prodejem jako Applisti.
Kdežto zde u HTC, mají telefon za polovinu. Mohou ho koupit, prodat a stále na něm vydělají okolo 4 tisíc. To mi příjde jako slušná motivace.
Ja myslim, ze je UPLNE JEDNO, z jakeho duvodu cekaji. Dulezite je, ze to delaji. Takze pokud uzivatele Apple jsou fanatici, tohle jsou HTC Socky. Jsi spokojeny? :lol:
Misterio

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by Misterio »

Jiste, jak uz tu bylo zmineno - kdyby radsi chodili po Vaclavaku-Staromaku a nebo na Hlavnim nadrazi. Tam se pohybujou/valej/etc. hodne zvlastni individua, ale s nima jednat je moc velka prace asi....
Fandim lidem, kteri cekaji na telefon ve sleve - 50% je krasna sleva a je pochopitelne, ze lidi to budou chtit vyuzit.

2niky79: rozdil je, ze jednou za cas takhle u kramu stoji neco pres 100 lidi [treba studentu a nebo lidi, co si jdou pro svuj prvni smartphone] - kdezto u "akce apple" je to, ze tam prijde masa lidi a cekaji, aby meli telefon v CR prvni hodiny po oficialnim vydani. Co je ale smutne? Lidi si stezujou, ze nemaji penize, ze vsechno zdrazuje a vsechno jim vadi, ale pak si jdou koupit telefon za 16-17k? To je naprosto smesne.
Libb
nováček
nováček
Posts: 19
Joined: Thu Jan 05, 2006 9:32
Contact:

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by Libb »

Daff_Cz wrote:To s tema policajtama je smesna komedie, tam kde byt maji, nejsou, ale normalni slusny lidi budou furt buzerovat a ukajet si vlastni ego.

Ale jen by me treba zajimalo, kam ti lidi chodej na wc atd...
Kdyby to bylo tak jednoduché - jak už tu zaznělo, mně třeba ruší, když se baví večer na balkóně sousedi. Představ si ten kravál, co udělá 100 lidí!
Plus jak jsi sám zmínil, kam chodí na WC? Bydlet tam, nebudu z té akce asi nadšený.
Pokud MP někdo zavolal, je v pořádku, že přijeli a případně ty lidi trochu zklidnili. Nedočetl jsem se, že by opravdu buzerovali - taky mohli chtít po každém občanku nebo to nechat rozpustit. Pak bys MOŽNÁ mohl remcat.

Jo, MP dělají hodně věcí špatně, ale co jim do háje vytýkáte, když se pro jednou opravdu starají o pořádek na chodníku?
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by barberry.pha »

Misterio wrote: 2niky79: rozdil je, ze jednou za cas takhle u kramu stoji neco pres 100 lidi [treba studentu a nebo lidi, co si jdou pro svuj prvni smartphone] - kdezto u "akce apple" je to, ze tam prijde masa lidi a cekaji, aby meli telefon v CR prvni hodiny po oficialnim vydani. Co je ale smutne? Lidi si stezujou, ze nemaji penize, ze vsechno zdrazuje a vsechno jim vadi, ale pak si jdou koupit telefon za 16-17k? To je naprosto smesne.
Ty si me dneska po ranu pobavil :D
Myslis ze ti lidi co si stezuji ze nemaji penize si koupi mobil za vice nez 3 tisice? A pokud si koupi mobil za 15 tisic, tak se asi nemaji tak spatne. Tady si porad kazdy na neco stezuje a zavidi. To je cesky kolorit, porad je vsechno spatne a vsechno drahe, nejlepe zadarmo a nic nemuset delat.
A jak jsem psal, bez si v klidu koupit, tyden po uvedeni ipadu nebo iphone, dany pristroj. Jak pochodis? Nejsou, prijdou, chcete si ho predobjednat? U veci kde je poptavka vetsi nez nabidka, se holt fronty vzdycky udelaji. A kdyz se nekomu nechce cekat treba mesic nez na mu dojde objednany zarizeni, tak si pocka ve fronte s lidmi s kterymi si pokeca.
A druha vec, sice si koupim iphone zaplno za 15 tisic ale zarok ho prodam v klidu za 10 a priplatim si pet a mam novy, o kolik spadne hodnota u vaseho napr. htc za rok a kolik si musite priplatit pri koupi noveho modelu? Mi staci jednou invetsovat 15 tisic a pak uz jenom neco priplacim ;) tedka cekam jak vsichni budou psat ze si hned novy model nekoupi, ze si pockaji az cena spadne atd :D mi cena nepada a ja si ho muzu koupit uz v den prodeje a vim ze za dva mesice bude cena zhruba stejna ;)

Tady se pise jak je tady to super, jak si fans pokecaji, a co myslite ze se deje ve frontach pred applem, v cem je to jine?
Pokud je jediny rozdil ze ze kdyz je ro zapulku, fronta ok, kdyz za plnou cenu, tak jsou to blbci ... Nemam k tomu co rict, a spise je mi toho omezeneho pohledu lito.

Zajimalo jestli takova akce je pouze v cr nebo i jinde v zahranici a jak to probiha tam. Jirko nemas nejaky takovy info ;)
Misterio

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by Misterio »

2barberry.pha: nehodlam tu rozjizdet nejakej flame, ale jsem rad, ze jsem te mohl po ranu pobavit ;] Napsal jsem vlastni nazor a tvuj respektuju, ale stejne mi to prijde usmevne byt "cool" a "in" jen proto, ze mam zarizeni v prvnich hodinach vydani. Uznavam, ze zarizeni od Apple co umi, umi dobre - ale umi toho malo na muj vkus za ty penize. Mimochodem uznavam i marketing Applu, protoze umi na lidi zapusobit, aby jsi tam treba ty tu frontu stal s dalsima "jablickarema" ;]
Ale jakozto spravnej "jablickar" jsi se hned pustil do uzivatelu Androida a nebo vlastniku HTC. Ze by "jablickarskej" fanatismus? :]
uni
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1327
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by uni »

Neuvěřitelné, když Apple fanoušek chce svůj vyhlédnutý produkt, je to zbloudilá ovce, když něco podobného předvede člověk u HTC, je to hoden obdivu a dokonce obětí utlačování. Přičemž, kolik lidí by tam stálo z fandovství, kdyby nebylo slevy? V jistém úhlu pohledu je naopak ten, co čeká jen kvůli mrzkému penízku chudák. Tady si fakt někteří nevidí do huby. Samozřejmě mi tu vysvětlíte, jak je to zcela něco jiného a bla bla... no nic.
Averzi vůči srocení plně chápu, nejsou zajištěny hygienické podmínky, zdravotnický dozor, atd. Samozřejmě je otázka, jakou má tato akce právní klasifikaci, co nařizuje hygiena, atd...
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by barberry.pha »

jestli myslis to poukazani na klesnuti ceny, tak to je pouze konstatovani holeho faktu a s fanatismem, jakymkoliv to nema nic spolecnohe, od toho jsou jinaci, kteri to porad musi srovnavat s necim jinym, nejlepe s applem.
Ja jsem v prvnim topicu o tomto tematu napsal, ze jim preji hodne stesti a at jim vyjde pocasi, nemam duvod rikat neco spatneho na nekoho koho neznam ale libi se mi jeho zapal, tady pouze reaguji na nektere polopravdy, ktere se k velike oblibe porad neustale siri.
Ja taky nechodim do jinacich diskuzi a neotiram se o uzivatele jinacich OS, tak nevim proc ma nekdo porad potrebu se otirat o uzivatele Apple, to je spise antiApple fanatismus ... a kdyz nekdo napise neco proti takovemu prispevku, tak je oznacen za ovci a apple fanatika ... trochu postavene nahlavu ...
a evidentne mas applem bohate zkusenosti, kdyz vis kolik toho za ty penize neumi :-D
jinak podle tveho oznaci ty patris jako spravny "HTC-eckar" mezi htc fanatiky ... a je to :wink: a muzeme si nekde na pivu v klidu vyrikat klady a zapory jednotlivych OS a zarizeni :P
Misterio

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by Misterio »

2barberry.pha: Ale vsak te tu nikdo neutlacuje, napsal jsem svuj nazor, tvuj respektuju, tak zkus respektovat i ten muj :]
Ty to beres jako otirani, ale ja napsal pouze muj subjektivni nazor - nic vic v tom nehledej.
Apple jsem mel sanci zkusit a srovnat s WM/Androidem i Symbianem. Napsal jsem opet vlastni nazor a uznal jsem, ze to co treba zrovna iPhone umi, umi dobre, ale za ty penize mi to osobne nestoji. Uznal jsem i v predchozim prispevku, ze marketing ma dle prodeje opravdu Apple vyresen slusne. Nepokladam se za fanatiky, ale s treba s HTC mam slusne a zaroven dobre zkusenosti, proto je to pro me BMW, Volvo a nebo Mercedes mezi auty.
Klidne si muzeme o tom pokecat u piva, ale ja opravdu napsal jen vlastni nazor ;]
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by barberry.pha »

jsem rad ze nekdo kdo napise ze mu iphone nesedi to napise alespon diky vlastni zkusenosti ;)
jestli je predrazeny, je vec nazoru, me vyhovuje a vim ze budu asi dva roky podporu od applu a ze vetsina app s appstoru mi pujdou bez problemu :) staci mi jednou zarok zjistit co ma novy model navic a jestli zato stoji ho koupit a pritom vedet ze kdyz pockam dalsi rok nemusim mit strach ze by me apple odstrihl (bavim se o pripadu kdy mam koupeny posledni model ) takze v dlouhodobem vyhledu se mi ty penize vrati, protoze jinak jsem co pul roku kupoval novy "lepsi" stroj , tady mam rok klid :)

Jinak koukam ze je deset hodin, takze nejaky stastlivci uz to maji zasebou a policie je evidentne nesebrala, nejaky fotky ze zacatku prodeje by nebyly? :)
Misterio

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by Misterio »

2barberry.pha: jo, vsak oba jsme napsali vlastni nazor - kazdemu vyhovuje samozrejme neco jineho ;]
na twitteru se objevilo toto: http://t.co/Gh0vkN0" onclick="window.open(this.href);return false; [prvni majitel, cekal 38 hodin]
Btw. nebudeme se v tom dale stourat - stejne by to nemelo zadnej smysl a uz se tu objevuji i lidi, kteri projevi svuj nazor trosku bez slusnosti :]
User avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1525
Joined: Mon Jul 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Městské policii v Praze se nelíbí akce "HTC za polovic"

Post by bkf1 »

Chtelo by to vodni delo :lol:
Post Reply

Return to “HTC telefony”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests