kwbr wifi router

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

kwbr wifi router

Post by TMASKA »

ahojte, poprosim o radu , nevite ktery program pouziva KWBR ve svych romkach ala WIFI ROUTER ? mel jsem tet na chvili jeho rom 5.7 c3 a tam to byla parada , zapnul jsem program na hdecku a na notebooku jsem fičel na netu ( zadani hesla 1234567890 ) tet jsem se vratil na jeho 6.1 rom kterou mam nejradeji ale uz nepamatuju co to mel za program , tet jsem zkousel asi 4 verze wmwifi router ale vsecky moc slozite a hlavne nefunkcni --- dekuji moc predem kdyby se nekdo vzpomnel a treba hodol i link . ( sorry za copy příspěvku )

-- doplnění předchozího příspěvku (úte kvě 24, 2011 12:43) --

kdyby nahodou mel taky nekdo takovy dotaz tak tadyk toto funguje ok

http://www.ulozto.cz/4627622/htc-wifi-router-rar" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest