pokud nemáš moc dobrou výdrž, tak zkus fix, co je na XDA. /stačí po restartu zapnout foťák, přepnout se na kameru a pak vyskočit na home obrazovku - buď šipka zpět nebo windows klávesa/ a výdrž se rapidně zlepší. /podotýkám, že to je nutné po každém vypnutí/zapnutí. Dříve mi vydržel tel. cca den. Teď jsou to i 3.
Btw. Na mango jsem též velmi zvědavý, ale to než bude...
