Video: HTC HD7 se dočkal neoficiální portace Androidu 2.1

Diskuze o komunikátoru HTC HD7

Až bude dostupná portace Androidu pro HTC HD7, vyzkoušíte ji?

Anketa končí za stř kvě 18, 2011 23:36

Určitě ano, rád "blbnu" s telefonem
12
55%
Raději ne, WP7 mi vyhovují více
8
36%
Ne, nemám s podobnými experimenty zkušenosti
2
9%
 
Celkem hlasů: 22

Ingnition
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: sob dub 09, 2011 22:33
Zařízení: Nokia Lumia 520
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

Video: HTC HD7 se dočkal neoficiální portace Androidu 2.1

Příspěvek od Ingnition »

rozumnýjirka,
plně s tebou souhlasím.

1) Ten Marketplace je skutečně cílený. I já jsem se s tímto problémem setkal. Proto jsem si včera registroval nový Live účet a jako zemi jsem si dal USA a udělal na telefonu hard reset (který mě nemrzel, protože telefon mám teprve skoro měsíc a nic důležitého jsem tam uloženého neměl) a v zune jsem měl vše připravené na nové obnovení fotek, hudby a přes exchange se mi krásně znova nahráli moje kontakty. Udělal jsem to proto, abych mohl využívat Marketplace - byť free aplikace či trial (stejně nemám kreditní kartu, tudíž se mi nechtělo čekat až Marketplace dorazí do ČR.) a skutečně to můj telefon o 100% obohatilo o skvělé funkce. Mj. Zune přehrávač už není tak nudně černý :)
Pokud ale vezmu v potaz Xbox 360, kde byl Marketplace a vlastně celý Xbox LIVE v ČR nedostupný tak to nevidím moc růžově. Xbox LIVE a Marketplace je už na Xboxu 360 v ČR dostupný od Listopadu roku 2010. Služba Zune a s ním hubda, video a filmy spojená byla naprosto vymazána z dashboardu Xboxu 360. Úplně stejné peklo čeká i WP7 - předpokládám že při přehrávání písniček atd. budete mít stále černé pozadí při přehrávání jako je tomu doposud, když na WP7 používáte český live účet. Tudíž to spíš sebere, než přidá. Jediné plus které to co se Marketplacu týče bude nákup aplikací i u nás. Ale Zune a služby spojené s ním budou na 100% zrušené a nedostupné jako tomu je doteď. Nevidím sebemenší důvod, proč by to u Xbox 360 nebylo a u WP7 ano.

2) GPS je tam aktuálně fakt k ničemu. Jediné co to umí je najít vaši pozici :) To postrádám taky.

3) A s mizejícím nastavením u fotoaparátu a videa taky plně souhlasím. Je to otravné a obtěžující.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů