Paměťové karty 32 GB

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Post Reply
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 73
Joined: Sat Dec 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Location: HK

Paměťové karty 32 GB

Post by KarelMlha »

Plánuji zakoupení paměťové karty o velikosti 32 GB. Zatím jsem měl zkušenosti maximálně s 16GB Kingston class 6. Teď bych chtěl zakoupit u Sunnysoftu Lexar microSDHC 32GB - class 10. Nemáte s ní někdo nějaké zkušenosti, nebo navrhujete jinou. Díky.
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 110
Joined: Sun Nov 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Paměťové karty 32 GB

Post by martasx »

Naprosto stačí class4 dávám léta přednost kingstonu.Tak jsem se díval na ten lexar a cena je stejná jak kingston class4 se mi to nějak nezdá :)
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 73
Joined: Sat Dec 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Location: HK

Paměťové karty 32 GB

Post by KarelMlha »

Kingston 32GB class 4 mají v Mironetu za slušných 1337,-Kč, nebo pak i v Alze. Možná se nenechám zlákat class 10.
Lordzata
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 122
Joined: Sun Jul 12, 2009 11:32
Zařízení: HTC Desire HD 32GB Kingston

Paměťové karty 32 GB

Post by Lordzata »

mám Kingstona 32GB class 4 uplne vyhovuje, větší class bych snad ani nevyužil
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 73
Joined: Sat Dec 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Location: HK

Paměťové karty 32 GB

Post by KarelMlha »

Díky za pomoc. Vzhledem k dobrým zkušenostem s Kingston jsem jí objednal.
msv
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 80
Joined: Sat Aug 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Location: Liberec

Paměťové karty 32 GB

Post by msv »

Koupil jsem si tu samou, také u Sunnysoftu a spokojenost. Vše bez problému.
Post Reply

Return to “HTC Desire HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest