Nejde mi v emailovém klientu vytvořit nový účet a ani upravit stávající..... Přitom to normálně chodilo.
Jdou jenom vymazat a potom je musim obnovit ze zálohy.....
Když dám "Vytvořit nový účet" tak mi to skočí do doručených zpráv.
Nemá někdo zkušenost?
Díky Jirka
