galerie na Streaku

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
tomik65
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob říj 30, 2010 23:17
Zařízení: dell streak

galerie na Streaku

Příspěvek od tomik65 »

Ahoj delláci,streaka mám již asi 4 měsíce, vše ok, šlape super, jen se mi včera pos...galerie...nejde otevřít, jen po chvíli zahlásí, že "je nám líto, aplikace byla neočekávaně ukončena" a nic...Poradí někdo????Vůbec mě nic nenapadá a to už toho trochu o androidu vím...Díky moc...
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: galerie na Streaku

Příspěvek od Bobanovicz »

Restart jsi predpokladam delal.
Ja bych vyzkousel smazat vsechny fotky a vymazat obsah adresare .thumbnails a provedl "clear data" ve sprave aplikaci.
Pokud to nepomuze tak jeste muzes zkusit reinstalaci galerie z Marketu. Je tam pod nazvem Gallery 3D.
tomik65
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob říj 30, 2010 23:17
Zařízení: dell streak

galerie na Streaku

Příspěvek od tomik65 »

Díky za tipy...restart udělán a nic...thumbnails jsem zredukoval, mám tam jen pár fotek,tak zkusím smazat vše a udělat clear data...jdu na to a zatím dík

-- doplnění předchozího příspěvku (úte úno 15, 2011 18:38) --

Tak jsem vymazal thumbnails a nic...vymazal jsem data a nic..zkouším reinstalaci,ale nechce se mi to instalovat, asi vadí původní...zkouším ji smazat, nejde...už jsme to tady někde četl,ale abych nemusel hledat, jak se mažou tovární aplikace???já se z toho....:-)

-- doplnění předchozího příspěvku (úte úno 15, 2011 23:03) --

Tak už to mám...bylo to načítáním tisíců map na trekbuddy do galerie...stačilo to je ošetřit souborem .nomedia, který se dal do trekbuddy.Kdyby někdo potřeboval třeba tuto informaci
dinoxus
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 18, 2009 18:11
Zařízení: Samsung Galaxy SII

galerie na Streaku

Příspěvek od dinoxus »

Mel bych taky jeden dotaz ke galerii ve streaku, jde nejak nastavit ktere adresare ma ukazovat nebo aby sli aspon seradit trosku jinak. Muj problem je plno alb kde jsou jen booklety k MP3 a moje galerie na picasse jsou az hodne vzadu.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: galerie na Streaku

Příspěvek od Bobanovicz »

Do adresaru, ktere nechces zobrazovat v galerii nakopiruj prazdny soubor .nomedia
dinoxus
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 18, 2009 18:11
Zařízení: Samsung Galaxy SII

galerie na Streaku

Příspěvek od dinoxus »

Dik, vyzkousim ja si rikal ze to musi nejak jit :)
patrikandroid
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: ned kvě 01, 2011 12:38
Zařízení: dell streak

galerie na Streaku

Příspěvek od patrikandroid »

Pozoruji také padání galerie aplikace byla neočekávaně ukončena nicméně už tu je postup jak vyřešit ale je to zdlouhavější a moc se mi do toho nechce
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů