prach na spodní části folie

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
User avatar
Petiisek
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 53
Joined: Tue Apr 05, 2011 14:05
Zařízení: Samsung Ativ S

prach na spodní části folie

Post by Petiisek »

Zdravim, mám takový problem, koupil jsem si od sunnysoftu Brando Folii ale ze spoda jak je jakoby lepící strana tak tam mám usazený prach když ho zkusim setřít hadříkem tak to nejde ještě se to zhorší. Nemá někdo nějaké rady jak to z toho dostat??dát třeba do nějakého rostoku nebo jestli by stačila tekutina na čištění displeje. Děkuji za rady.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

prach na spodní části folie

Post by htcjirka »

Folie neni na bazi lepidla,ale antistaticka,takze ji muzes strhnout oplachnout pod vodou,nechat uschnout tak, aby ti tam nenalital bordel a displej ocistit.
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest