Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 429
Joined: Fri Apr 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by spellshaper »

Zdravím,

sháním někoho, kdo nemá Omnii7 od operátora, ale má jí z oficiální české distribuce (např Sunny Soft a podobné...). A má v telefonu původní ROM od výrobce.
Pokud jí máte, chtěl bych poprosit o poslání přesného názvu české ROM.

Postup je následující:
1) Otevřít si vytáčení čísla
2) Vyťukat číslo: ##634#
3) Hned se spustí servisní menu
4) vypadá podobně jako vytáčení čísla
5) zde napište kód *#1234#
6) Objeví se verze ROM

Potřeboval bych opsat tyto údaje o ROMce:

PDA:
Phone:
CSC (toto hlavně):

Předem díky!
User avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1029
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by p.a.Ť.o »

Nenapsal jsi, proč to chceš vědět, proto nevím, jestli ti to mohu napsat.
PDA a Phone je stejné číslo, CSC má o 1 znak navíc, jinak je stejné s celkem 3 jinými znaky.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 429
Joined: Fri Apr 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by spellshaper »

Chci to vědět kvůli přeflashnutí romky. Mám od T-Mobile, ale není to žádná výhra (logo, updaty nejsou atd..). Bohužel ROMky pro Samsung Omnia 7 jsou trochu problém sehnat a tu přímo z česka už vůbec. Takže mě zajímá, jestli se v česku nepoužívá společná ROM s jiným státem (ze kterého je třeba ROM dostupná).

Pokud totiž nainstaluju cizí ROM, nemusí tam být třeba nastavení MMS pro české operátory a další "drobnosti".

Neboj, nejde o žádné citlivé info :D
(viz.: http://samfirmware.webs.com/samsunglettercode.htm" onclick="window.open(this.href);return false;) Moje ROM je:
PDA: I8700XXJJ6
Phone: I8700XXJJ6
CSC: I8700TMZJJ6
User avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1029
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by p.a.Ť.o »

PDA: I8700XXJK1
Phone: I8700XXJK1
CSC: I8700O2CJK1

PDA je z Mall.cz, na krabici ani nikde jinde není žádné logo.
User avatar
morro
smartguru
smartguru
Posts: 692
Joined: Mon Oct 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Location: Plzeň

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by morro »

spellshaper: Českou ROM asi nenajdeš, nevím jak je to přesně u Omniích, ale u HTC-ček je to na Europe (což je nebrendovaná pro Evropu) a pak třeba na O2UK (což je brandovaná pro Spojené Království - O2). xdadevelopers
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 429
Joined: Fri Apr 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by spellshaper »

Díky paTo, podle CSC to vypada na O2 Czech, ale pokud tam nikde zadne logo neni treba se pouziva jako nebrandovana. Pristel ti NoDo update mezi prvnimi?

Jestli ma nekdo Omnii od jinud nebo ze stejneho obchodu ale s jinym CSC napiste jakym pls...

Vim, ze ceska ROM bude problem, ale jelikoz v ni vlastne nic ceskeho neni, doufal jsem, ze se treba pouziva nejaka spolecna "stredoevropska" nebo neco takoveho a to by se treba sehnat dalo.
User avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1029
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by p.a.Ť.o »

NoDo jsem si aktualizoval "svépomocí" :-)
pinhead
smartguru
smartguru
Posts: 547
Joined: Mon Dec 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Location: Kladno

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by pinhead »

Mám taky volnou Omnii : 18700XXJK1
18700XXJK1
18700XENJK1

Přehrával jsem fimware a Nodo přišlo samo.
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by jacek »

stejný jako p.a.Ť.o a pinhead. tel. kupovan na volném trhu.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 429
Joined: Fri Apr 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by spellshaper »

Díky pánové,

to pinhead: Tuhle ROM mám taky staženou, ale je Holandská, takže jsem jí zatím neinstaloval...

to jacek: pinhead i Pato mají každý jinou rom (CSC), tak jakou z nich tam máš: 18700XENJK1 nebo I8700O2CJK1?
Jde mi o původní české ROM z obchodů, neflashované!
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by jacek »

Joj, to mi uteklo :oops: , takže stejné jako p.a.Ť.o a Pavel

PDA: I8700XXJK1
Phone: I8700XXJK1
CSC: I8700O2CJK1
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 429
Joined: Fri Apr 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by spellshaper »

Super díky všem!

Bohužel je tedy v česku jiná ROMka, než ta co je k sehnání na stažení :( Zatím s flashem počkám, třeba se časem objeví.

Ještě se zeptám, na této CZ ROMce byl NoDO dostupný hned (nebo brzo) po vydání?

Ještě jednou díky!
pinhead
smartguru
smartguru
Posts: 547
Joined: Mon Dec 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Location: Kladno

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by pinhead »

spellshaper : je Holandská,ale určená pro Evropu a já ji ze zvědavosti nainstaloval.Vše funguje normálně.A možná díky tomu jsem měl NoDo hned.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 429
Joined: Fri Apr 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by spellshaper »

Já NoDo instaloval pouze přes úpravu registrů, ale raději bych rovnou nebrandovanou ROMku. Jenže nejsem si jistej, jestli pak bude na Holandské ROM vše fungovat (i do budoucna).

Fungují ti i MMSky a mobilní Internet?
pinhead
smartguru
smartguru
Posts: 547
Joined: Mon Dec 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Location: Kladno

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by pinhead »

Funguje mi vše.Absolutně bez problémů.
kaspik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 54
Joined: Thu Jan 06, 2011 12:06
Zařízení: Omnia 7

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by kaspik »

Ahoj,

uz mam updatovano na NODO (pomoci metody odpojit od wifi po cca 3s.). Tel. byl odemkly chevronem (uz asi neni :/

PDA: I8700XXJK1
Phone: I8700XXJK1
CSC: I8700ORSJK1

Kupovano na MALL

-- doplnění předchozího příspěvku (úte dub 12, 2011 8:38) --

jo tak koukam ze ORS je Orange Slovakia - tak proto mam slovensky manual :D...
diviline
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 93
Joined: Wed Nov 03, 2010 11:42
Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer

Prosba na někoho s Omnií 7, která není od operátora

Post by diviline »

PDA: I8700XXJK1
Phone: I8700XXJK1
CSC: I8700O2CJK1

Kupoval jsem v Datart Ostrava, tak jestli to O2C znamená O2 Česko, tak to v prodeji nejsou jiné nebrandované verze pro ČR?
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest