Viete niekto porovnat, rychlost browseru u tychto dvoch zariadeni? Pretoze som mal moznost testovat obe zariadenia.A mne z neho vysiel jednoznacne vytaz Streak a to ma slabsi procak.Aspon myslim.Obe zariadenia mali Operu a sli cez Edge a 3g. A este dotaz. Kde vypnem flash v opere?
Dik.
DHD2 vs Streak
-
spermosh
- smartstar

- Posts: 811
- Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
- Zařízení: HTC One X+
- Location: Praha 10
DHD2 vs Streak
kde je mozne osahat si zarizeni DHD2?
-
Lordzata
- přispěvatel

- Posts: 122
- Joined: Sun Jul 12, 2009 11:32
- Zařízení: HTC Desire HD 32GB Kingston
DHD2 vs Streak
Neni to preklep? DHD 2? To snad neexistuje.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
