Nejde MarketPlace

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 173
Joined: Sun Jul 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Location: Jak kdy...
Contact:

Nejde MarketPlace

Post by Pepanisko »

Zdravím, dnes jsem koupil Omnii u T-mobile, přijdu domů, měl jsem zde známý problém s kontakty, ale to už je vyřešeno...vše jakš takž jede, ale když kliknu na marketplace, tak mi to napíše že není podporováno v mé zemi nebo tak nějak. Přitom před obnovením nastavení šel v pohodě i stahovat, ale co jsem nastavil Live ID a jak jsem udělal ten reset, tak už to píše tohle, nevíte prosím co s tím? Děkuji
User avatar
morro
smartguru
smartguru
Posts: 692
Joined: Mon Oct 04, 2010 12:12
Zařízení: AT&T Samsung Focus™
Location: Plzeň

Nejde MarketPlace

Post by morro »

Zkontroluj, jsi, jestli máš dobře nastavené vše v phonu (Settings -> region & language,…) a znova na Windows Live a i na Xbox.cz a Zune.net. Pokavaď nic z toho nepomůže zkusil byl hardreset.
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 173
Joined: Sun Jul 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Location: Jak kdy...
Contact:

Nejde MarketPlace

Post by Pepanisko »

No všude mám Czech kromě Display language...

EDIT: Tak už mi to píše že error setting up your account...
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 109
Joined: Tue Sep 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Location: Hradec Králové

Nejde MarketPlace

Post by pepe »

Tady najdeš odpověď. Taky mi to nešlo. Musíš resetovat telefon :wink:

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=144&t=23655" onclick="window.open(this.href);return false;
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 173
Joined: Sun Jul 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Location: Jak kdy...
Contact:

Nejde MarketPlace

Post by Pepanisko »

No udělal jsem obnovení nastavení, ale pořád mi to hlásí že v mé zemi není podporováno...už to dělat víkrát nebudu, protože se mi smažou kontakty (mám t-Mobile) a nejdou tam pak importovat...je to divný...
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 173
Joined: Sun Jul 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Location: Jak kdy...
Contact:

Nejde MarketPlace

Post by Pepanisko »

mě to teda nepíše, ale jak uděláš SR?? Jinak jak mám zálohovat kontakty abych to pak jen kdyžtak obnovil a nemusel to opisovat?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Nejde MarketPlace

Post by htcjirka »

SR udelas tak ze vypnes a zapnes telefon.Presne jak pise Pavel,po HR se napoprve market zavre s hlaskou ze zem neni podporovana,po SR zarizeni uz market normalne funkcni.Stejna zkusenost..
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 173
Joined: Sun Jul 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Location: Jak kdy...
Contact:

Nejde MarketPlace

Post by Pepanisko »

OK zkusim to a dám vědět, a jinak tam po mě chce nějakou zemi vybrat, ale ČR tam není mám vybrat...co? děkuju

EDIT: když vyberu třeba United Kingdom, tak nejde dat accept, nevite prosim jak dal?

EDIT: Tak mě to napsalo at se přihlásím na Xbox.com, tam už to mám, ale pořád mi to píše že to není podporováno, prosím nevíte co s tím?
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest