Problémy

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
pinhead
smartguru
smartguru
Posts: 547
Joined: Mon Dec 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Location: Kladno

Problémy

Post by pinhead »

Koukám ,že ty si notorický stěžovatel na WP7 a na Omnii 7 :)

proč si ji už konečně někomu neprodal,když ti nevyhovuje ?

Ale zpět k tématu : Měl jsem Iphone 3G a je pravda,že se na něm psalo o něco lépe.Ale měl si někdy HTC HD2 ? Tam to bylo strašný ... Na omnii jsem si už zvykl a překlepy skoro nemám.
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

Problémy

Post by Balrog »

Jj pořád si stěžuju na WP7 a omnii 7 protože pořád je na co:-)Neprodávám ho z toho důvodu,že už se to nevyplatí jí prodávat hodně bych prodělal a mám jí jako druhý telefon jen na volání a sms.No i když si pořád stěžuji tak mi nějak WP 7 přirostlo k srdci a jsem zvědavý s čím MS přijde, až si nebudu stěžovat tak Omnii 7 budu mít jako hlavní telefon:-)))
pinhead
smartguru
smartguru
Posts: 547
Joined: Mon Dec 20, 2010 19:22
Zařízení: LG G3 32GB
Location: Kladno

Problémy

Post by pinhead »

:) Tak vydrž,protože to bude pecka .Věřím MS a uživatelům a myslím pozitivně.
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

Problémy

Post by Balrog »

No já právě také a proto si telefon nechávám.Sám o sobě Omnie 7 je kvalitní telefon co se týče výkonu i displaye a celkově konstrukce je také perfektní jen WP7 zatím pokulhává.Telefon mě hned od začátku zaujal a věřím že MS to dotáhne a bude stejně tak dobrý jako Iphone:-)))) a doufám i lepší.Neni problem v Telefonu ale v MS (zatím)
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 109
Joined: Tue Sep 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Location: Hradec Králové

Problémy

Post by pepe »

Ahoj, koupil jsem zánovní Omnii 7 (T-mobile). Mám problém s připojením k Wi-fi. Když zapnu Wi-fi, normálně se mi zobrazí seznam dostupných sítí, když se chci připojit, připojuje se to hrozně dlouho a pak to hodí hlášku : "Connection unsucsesfull Your phone couldnt reach the Wi-fi network"

Nevíte, kde by mohl být problém? S DHD se normálně připojím...

Díky moc za případné rady
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1094
Joined: Wed Nov 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Location: Líbeznice

Problémy

Post by steelspace »

WP7 podporuje wifi kanály menší než 12. Není problém v tomhle?
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 109
Joined: Tue Sep 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Location: Hradec Králové

Problémy

Post by pepe »

Upřímně se v tom moc nevyznám... Jde mi o to, že se doma nemůžu připojit přes router k netu...
Nevím, jestli mám telefon správně nastaven. Prostě jestli to můžu nějak přenastavit, aby to šlo...
spree
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 116
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Problémy

Post by spree »

Balrog wrote:Já mám normálně pozadí Teal a dal jsem si schválně červené pozadí a nic mi neblbne.Jen mě štve citlivost tlačítek při psaní.Na Iphonu 4 se mi krásně píše a Lmnia 7 má display větší a je to utrpení na něm psát,samé překlepy.Má to také někdo tak?nebo jen já?
Balrog a ostatny: Uz ste si zvykli alebo stale robite preklepy? Lebo mam zaujem o kupu Omnie, ale stavali sa mi preklepy. iPhone sa mi zda lepsi. Da sa na to zvyknut a pisat bez chyb? Dik
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

Problémy

Post by Balrog »

Iphone je rozhodně lepší na psaní,ale můžu říci,že jsem si koupil nedávno i Nokii N900 s mechanickou klávesnicí a na Omnii 7 píšu rychleji i když ty překlepy tam jsou.Naštěstí mě Omnia 7 Se... a tak leží v šuplíku a každý den ji zapnu a čekám,že naskočí NoDo a tak jí vypnu a dám zpátky do šuplíku.

PS:Kdyby jsi chtěl Omnii 7 tak jedna je tady na bazaru a zkus hádat kdo jí prodává :-)
spree
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 116
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Problémy

Post by spree »

Preco Ta Omnia tak se..? :) Kvoli pisaniu? Mne sa velmi paci jej displej a celkovo dizajn, ale je fakt, ze som robil vela preklepov, zdal sa mi displej az prilis citlivy, myslel som si, ze to chce zvyk, ale asi ne :(

Este jedna dolezita vec: je toto fakt pravda?

Na testovanom kuse sa však prejavil najväčší neduh AMOLED displejov – vypaľovanie pixelov pri dlhodobom zobrazovaní jedného prvku (napríklad niekoľko hodín cez noc na nabíjačke). Pri čisto bielom pozadí sú niektoré prvky zo základnej obrazovky viditeľné permanentne. Tento faktor sa ale týka aj Samsungu Galaxy S, či Nexusu One.

To znamena, ze tam ten dlhodobo zobrazovany prvok ostane navzdy? Tak, ako to bolo volakedy pri plazmach?
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 109
Joined: Tue Sep 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Location: Hradec Králové

Problémy

Post by pepe »

Omnii mám jenom pár dní, ale překlepy mě zas tolik netrápí. Samozřejmě na DHD se píše podstatně lépe, ale nemyslím, že by to bylo něco strašného. Myslím, že si zvykneš :wink:
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

Problémy

Post by Balrog »

No Omnia 7 mě Se.. kvůli MS a jeho Nodo a že mi nejde odemknout.No vlastně hlavně je to kvůli T-mobilu,už nikdy telefon od operátora,telefon sám o sobě je parádní a ten display je taky něco.
spree
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 116
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Problémy

Post by spree »

Dik kluci za odpovede :-) A co sa tyka vypalovania toho AMOLED displeju je to pravda alebo sa to tyka len nejakych vadnych serii alebo jednotlivych kusov?

Na xda by mal byt dokonca nejaky navod ako chranit AMOLED displej pred vypalenim... Je to fakt take horke?
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

Problémy

Post by Balrog »

Tak už mě tak ne SE.. na druhém počítači jsem si udělal odemčení a zatím jsem spokojen,ještě aby přišlo NoDo a jsem šťastnej :)
spree
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 116
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Problémy

Post by spree »

Pls, ako je to s vypalovanim displeja pri AMOLEDe? Vie niekto?
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Posts: 627
Joined: Thu Oct 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Praha

Re: Problémy

Post by Bobanovicz »

Ano vypaluje se. Treba horni lista se statusy je potom na bilem pozadi videt.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Problémy

Post by htcjirka »

Tak to je pak vazne vyhoda mit amoled displej..
User avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1029
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Problémy

Post by p.a.Ť.o »

pokud se vypaluje, pak by se na to měla vztahovat záruka, ne?
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

Problémy

Post by Balrog »

Tady jsem něco našel možná ti to pomůže?

http://www.sgalaxy.cz/forum/54-obecna-d ... d-displeje" onclick="window.open(this.href);return false;
spree
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 116
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Problémy

Post by spree »

Tak podla toho linku a odkazech na internetu to vypada, ze sa AMOLED displeje naozaj vypaluju a pri statickych ikonach relativne velmi rychlo, takze Omniu 7 uz nechcem. Zoberem Trophy a hotovo :-)
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests