pred par dny se mi z marketu odmitla nainstalovat aplikace, lepe receno se stahla, zacala se instalovat, nasledne hlaska o unsuccessful instalaci a kod -18
dalsi den se pridala dalsi aplikace a dnes dalsi, takze uz tri aplikace se odmitaji nainstalovat, u vsech stejny duvod
mam porad stock romku 2.2.1
aplikace byly air attack hd, dolphin browser hd blue theme a nakonec stupid zombie
zkusil jsem se podivat na volne misto, ale vsude by melo byt dost mista, interni pamet 790MB, SD karta 376MB a ramka 111MB
nechce se mi provadet factory reset, nemate nejaky jiny napad nebo netusite, co znamena kod -18?
aplikace se odmítají instalovat
-
Bobanovicz
- smartguru

- Posts: 627
- Joined: Thu Oct 22, 2009 21:12
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Location: Praha
Re: aplikace se odmítají instalovat
V menu unmoutni kartu, nainstaluj app a zase mount zpet.
-
spermosh
- smartstar

- Posts: 811
- Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
- Zařízení: HTC One X+
- Location: Praha 10
aplikace se odmítají instalovat
wow, tak karta me nenapadla, pomohlo to, diky
takze neco spatneho s kartou?
takze neco spatneho s kartou?
-
Bobanovicz
- smartguru

- Posts: 627
- Joined: Thu Oct 22, 2009 21:12
- Zařízení: Samsung Galaxy Note
- Location: Praha
Re: aplikace se odmítají instalovat
To urcite ne, me to dela taky, nevim jestli se to deje vsem nebo je to v zavislosti na zarizeni.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests