Automapa v6

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Post Reply
jirka_ho
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Sun Mar 13, 2011 8:41
Zařízení: B7610

Automapa v6

Post by jirka_ho »

Zdravim, zkoušel jste někdo tuto navigaci? Je to jedna z nejlepších.
V moji B7610 ale nechodí jak bych si představoval.....
Při zavřené klávesnici se nedostanu třeba k hledání adres ale i k nastavení atd....
Funguje jenom přes klávesnici v ležatém modu.
Nevíte někdo co je špatně?
Díky Jirka
Post Reply

Return to “Samsung OmniaPRO”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest