BB internet - co vše potřebuji

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
alky
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned dub 19, 2009 18:21
Zařízení: BB Storm, Asus P 750

BB internet - co vše potřebuji

Příspěvek od alky »

Za sebe:
1, ANO
2, NE
3, NE

a nově mi přestala jít synchro přes BT. Jinak jsem 100%spokojenej, fakt bezva - a ted už zase funguje :idea:
ralos
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob bře 12, 2011 10:29
Zařízení: Nokia E71

BB internet - co vše potřebuji

Příspěvek od ralos »

Malý dotaz, aktivuji-li BIS u operátora a jak ve foru někdo doporučuje nechat zablokovat ostatní přístupy na internet, nebude problém s připojením přes wifi? A dále, jak fungují služby mimo ČR, tam je taky neomezené datové připojení přes BIS. Podotýkám, že mám T-Mobile. Díky Ral.
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

BB internet - co vše potřebuji

Příspěvek od zaky »

Wifi ti pojede normálně ta nemá s datovým balíčkem ani s BIS nic společnýho.Po aktivaci BIS si většina lidí nechá u operátora zablokovat ostatní APN ( wap,internet) pouze pro jistotu - aby tě na konci zučtovacího období nesrazila faktura do kolen :tlem:

Některé služby fungují výhradně přes wap připojení ( jediné na které člověk narazil jsou pouze videa z youtube , nicméně pokud jses připojen přes wifi tak fungují ).Nebo si připlat datový balíček a ostatní APN si neblokuj a veškerý provoz ti poběží v rámci dat.tarifu ( podle mě naprostá zbytečnost a vyhozený peníze )

Data v zahraničí ti pojedou v rámci rooamingu ( ale ta cena ) takže pokud chceš v zahraničí využívat veškerých služeb BIS doporučuji si připlatit Datový balíček pro roaming v jiném případě ti stačí v telefonu vypnout data a máš po starostech.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti