inštalácia wisBar desktop temy

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
dragunov87
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Fri Mar 09, 2007 17:56
Zařízení: Asus P525, nokia E71, HTC HD2
Location: Skalica
Contact:

inštalácia wisBar desktop temy

Post by dragunov87 »

Moze mi niekdo poradit ako sa robia tie WisBar desktop temy? subory uz mam postahovane, ale nemozem nikde najs navod ako sa to instaluje, alebo to si clovek musi urobit rucne? to uz som skusal.
Dakujem
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

Občas si říkám, k čemu že tady to tlačítko Hledat vlastně je... :-(

http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... le&ide=891
dragunov87
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Fri Mar 09, 2007 17:56
Zařízení: Asus P525, nokia E71, HTC HD2
Location: Skalica
Contact:

Post by dragunov87 »

neboj, cital som to, ale tu sa dozviem ako pouzivat WisBar Advance ale ja som mal na mysle ako pouzivat WisBar Advance Desktop. Vies co myslim?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

Jo, ale to je popsane v poslednim odstavci. Jen ten plugin nainstaluj do WisBaru a aktivuj. Pak se ti zobrazi klasicka plocha a tam uz se dostanes pres stylus do nastaveni a muzes vesele pracovat s objekty
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

"Nastavení(Widle)>?Obecné?>Themes>Custom dir" a do tý složky co tam je napsaná dej složku s skinem((nevim přesně WAD nemam, WA2 nemam, IW nemam, WM5 nemam)
dragunov87
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Fri Mar 09, 2007 17:56
Zařízení: Asus P525, nokia E71, HTC HD2
Location: Skalica
Contact:

Post by dragunov87 »

no ja myslel ze tie ikony sa my hodoia automaticky a nie, ze ich musim ja robit. To je dost prace. uz sa s tym hrajem asi druhy den a este to stale nemam. Som myslel ze to len skopirujem, nainstalujem a hotova aj s ikonami. Asi nie, co?
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

A jakej skin si to chtěl?
dragunov87
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Fri Mar 09, 2007 17:56
Zařízení: Asus P525, nokia E71, HTC HD2
Location: Skalica
Contact:

Post by dragunov87 »

dragunov87
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Fri Mar 09, 2007 17:56
Zařízení: Asus P525, nokia E71, HTC HD2
Location: Skalica
Contact:

Post by dragunov87 »

tak si to skusam robit sam. co uz.
Mam este otazku: aky musim zadat prikaz aby sa mi otvorilo okno s nainstalovanými programami, ovladaci panel. Dakujem
dragunov87
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Fri Mar 09, 2007 17:56
Zařízení: Asus P525, nokia E71, HTC HD2
Location: Skalica
Contact:

Post by dragunov87 »

tak landscape uz mam. Ked chcem aj portrait, tak to musim asi urobit vsetko znova, co?
To uz sa mi moc nechce.
Musim vam sem hodit screenshot, aby som sa pochvalil s mojim vytvorom
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

jj, pro landscape to musis zase nadefinovat znova. V sekci Temata a homescreeny je primo sekce, kam svuj vytvor muzes postnout.
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest