inštalácia wisBar desktop temy
-
dragunov87
- přispěvatel

- Posts: 60
- Joined: Fri Mar 09, 2007 17:56
- Zařízení: Asus P525, nokia E71, HTC HD2
- Location: Skalica
- Contact:
inštalácia wisBar desktop temy
Moze mi niekdo poradit ako sa robia tie WisBar desktop temy? subory uz mam postahovane, ale nemozem nikde najs navod ako sa to instaluje, alebo to si clovek musi urobit rucne? to uz som skusal.
Dakujem
Dakujem
Občas si říkám, k čemu že tady to tlačítko Hledat vlastně je... 
http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... le&ide=891
http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... le&ide=891
-
dragunov87
- přispěvatel

- Posts: 60
- Joined: Fri Mar 09, 2007 17:56
- Zařízení: Asus P525, nokia E71, HTC HD2
- Location: Skalica
- Contact:
-
dragunov87
- přispěvatel

- Posts: 60
- Joined: Fri Mar 09, 2007 17:56
- Zařízení: Asus P525, nokia E71, HTC HD2
- Location: Skalica
- Contact:
-
dragunov87
- přispěvatel

- Posts: 60
- Joined: Fri Mar 09, 2007 17:56
- Zařízení: Asus P525, nokia E71, HTC HD2
- Location: Skalica
- Contact:
-
dragunov87
- přispěvatel

- Posts: 60
- Joined: Fri Mar 09, 2007 17:56
- Zařízení: Asus P525, nokia E71, HTC HD2
- Location: Skalica
- Contact:
-
dragunov87
- přispěvatel

- Posts: 60
- Joined: Fri Mar 09, 2007 17:56
- Zařízení: Asus P525, nokia E71, HTC HD2
- Location: Skalica
- Contact:
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

