odinstalace WP7 z HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
laembert
nováček
nováček
Posts: 39
Joined: Thu Dec 17, 2009 17:32
Zařízení: HTC Titan

odinstalace WP7 z HD2

Post by laembert »

Vyzkoušel sem, dobrý, asi to koupím, ale jak dostat zpět do HD2 wm 6.5? Mám tam HD2O© v1.03 WP7 BUILD 7.0.7004.0 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=953078" onclick="window.open(this.href);return false;

-- doplnění předchozího příspěvku (úte bře 08, 2011 9:24) --

Odpovím si sám, při startu telefonu volume down a pak normálně spustit instalaci. 200MB na SD kartě sem pořešil formátováním ve foťáku, žádný SW nebyl potřeba.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest