jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Post by Balrog »

Budu rád za každou radu,nechce se mi to přepisovat ručně a když to dám na simku tak to bude takíé ne dlouho.Díky
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Post by htcjirka »

Uplne jednoduse,kontakty v Omnii 7 si sesychronizuj s google uctem a nasledne v nokii N8 pres Mail for Exchange
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Post by Balrog »

Díky jen nevím jak nastavit Mail for Exhange?snad nejdu nějaký návod.díky
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Post by htcjirka »

Vzdy je to v te N8 tak jednoduche a vede te pruvodce,jen vyplnis ucet googlu.
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Post by Balrog »

No právě nevím jakou mám napsat doménu.Koukal jsem na N8 a nešlo by to pomocí Hotmailu?ten mám také v Omnii 7 a na n8 jsem ho také našel.Jen nevím jaké má manželka heslo?Dal jsem jí Omnii 7 k narozeninám a rdši by chtěla N8 tak musím zjistit to heslo.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Post by htcjirka »

Nejprve spust aplikaci Mail for Exchange na své N8.Klepni na ANO pro vytvoření nového synchronizačního profilu.

1. Připojení
Exchange Server: m.google.com
Zabezpečené připojení: Ano
Access Point: tvůj přístupový bod k internetu
Synchronizace při roamingu: preferované nastavení
Použít výchozí port: Ano
2. Kalendář
Synchronizace kalendáře: Povolit nebo zakázat
Sync kalendáře zpět: Tvoje preference
3. Kontakty
Synchronizovat kontakty: Povolit nebo Nepovolit
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Post by Balrog »

Asi jsem blbej ale aplikaci mail for exhange v N8 nemám.Ani v Ovi neni.Kde je tak to je při nastavení nového emailu a tam potřebuju tu doménu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Post by htcjirka »

Je v email klientovi.Davam odkaz na anglickou stranku abych nemusel slozite delat screeshoty a popis

http://blog.brightpointuk.co.uk/setting ... e-nokia-n8" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

jak dostat kontakty z Omnie 7 do Nokie N8

Post by Balrog »

Díky moc za rady
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest