MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Další telefony se systémem Windows Phone
User avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1525
Joined: Mon Jul 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by bkf1 »

IkE Blaster wrote:Já bych nemohl ani 3.7" nosit v kapse... Pouzdro na opasek to zatím vždy řešilo no :)
To ja nemam nejak zasadni problem nosit Touch HD (3.7") s firemni N6300, ale je to kolikrat trochu uz na krev :/ Clovek si musi kupovat rifle podle kapes :lol: Poudro na opasek bych urcite nemohl mit, bal bych se ukradeni nebo sestreleni na zem pri nahodnem stretu s kolemjdoucim/kolembezicim :???:
User avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1525
Joined: Mon Jul 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by bkf1 »

-Pavel- wrote:Tak to já bych nemohl jít pod 4". To už je na mně malé a pomalu na displeji není nic vidět.
Tak to u WP7 nemuzes mit problem, protoze u tech by bylo vsechno dobre videt i na 2,9" QVGA a to jeste se spatnyma ocima :lol:
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 439
Joined: Tue Jun 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Contact:

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by Paulos »

Podívej se na některé aplikace v Marketplace. Uvidíš, že grafika jisté menšiny těchto aplikací znemožňuje čtení dalekozrakým bez brýlí :-D (snaha o velikostní přiblížení k WM6 se dle mého názoru jaksi nedaří)
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by jacek »

Jestli má nedokonalá angličtina a Mr. Gůgle dobře přeložili text, měl by Dell Venue Pro dle této správy : http://www.wpcentral.com/nodo-update-st ... wp7-phones" onclick="window.open(this.href);return false; již obsahovat update.
User avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1525
Joined: Mon Jul 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by bkf1 »

Paulos wrote:snaha o velikostní přiblížení k WM6 se dle mého názoru jaksi nedaří
O to at se radsi ani nikdo nesnazi nebo to bude s WP7 jeste horsi... (a ja myslim, ze se to da jeste zhorsit :) ) zas na druhou stranu tvoreni aplikaci pro WP7 musi byt mnohem jednoduzsi, nez na ostatni platformy, kdyz zcela odpadla designova stranka aplikaci :wink: Neco jak ve Wordu ne? :o) Text v Arialu, velke nadpisy, nejaka priserna fotka do podtisku... a "profi" letak je hotov :o)
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 439
Joined: Tue Jun 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Contact:

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by Paulos »

bkf1 wrote:
Paulos wrote:snaha o velikostní přiblížení k WM6 se dle mého názoru jaksi nedaří
O to at se radsi ani nikdo nesnazi nebo to bude s WP7 jeste horsi... (a ja myslim, ze se to da jeste zhorsit :) ) zas na druhou stranu tvoreni aplikaci pro WP7 musi byt mnohem jednoduzsi, nez na ostatni platformy, kdyz zcela odpadla designova stranka aplikaci :wink: Neco jak ve Wordu ne? :o) Text v Arialu, velke nadpisy, nejaka priserna fotka do podtisku... a "profi" letak je hotov :o)
Pokud si na designu nedáš záležet, pak ano, samozřejmě, ta aplikace může být hotová brzo. A podle toho to taky vypadá. Ale: líbila by se ti nějaká takováhle aplikace?
Image
A to, prosím, nejsem žádný grafický talent.
User avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1525
Joined: Mon Jul 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by bkf1 »

-Pavel- wrote:Velikost ve WP7 má své kouzlo a ovládání je příjemné i když se klepou ruce a jsou nešikovné prsty.
To je jednoznacne vyhoda a take to svym zpusobem charakterizuje uzivatelskou skupinu. Jako duchodce nebo handykepovany bych urcite ocenil :wink: Jako narocnejsi uzivatel, ale urcite ne :???:

TO Paulos:
Aplikace se mi vcelku zamlouva, ale tohle je IRC aplikace a IRC je v podstate vzdycky JEN text + mozna par nejakych mini ikonek... tohle neni moc dobry priklad :/
User avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1525
Joined: Mon Jul 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by bkf1 »

TO Pavel:
Ja myslim, ze TY nechapes o cem pisu aneb o stylusu jsem neprohodil ani radku :) Jinak ja stylus nepouzival uz v dobach, kdy se zacly "dotykace" (tehdy jeste PDA) dostavat vice mezi lidi tzn. leto 2006 :) Tehdy me bavily nazory ostatnich, ze WM5/6/6.1 se nedaji ovladat JEN pomoci prstu... :)
Ale zpet k tem aplikacim... ukazte mi nekdo nejakou aplikaci pro WP7, ktera je vyvedena jak funkcne (zbytecne prehnane moc neplitva mistem) tak i graficky :wink:
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 439
Joined: Tue Jun 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Contact:

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by Paulos »

bkf1 wrote:TO Paulos:
Aplikace se mi vcelku zamlouva, ale tohle je IRC aplikace a IRC je v podstate vzdycky JEN text + mozna par nejakych mini ikonek... tohle neni moc dobry priklad :/
Pozor, tohle je RSS klient, ne IRC :-D I když uznávám, že příliš grafiky bych do toho raději necpal. Ale už jsem viděl na Marketplacu několik aplikací a jejich autorů, kteří měli názor zcela opačný. Ty aplikace rozhodně nevypadaly špatně a některé se i blížily Pictures hubu z WP7, k dokonalosti jim ale stále něco (málo, často víc) chybí (teď myslím funkčnostní stránku, z emulátoru si jde vyzkoušet aspoň verze zdarma).
User avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1525
Joined: Mon Jul 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by bkf1 »

Paulos wrote:Pozor, tohle je RSS klient, ne IRC :-D
Teda RSS... trapny preklep :o) Kazdopadne myslel jsem RSS ;o)

TO Pavel:
No tak co sem tahas stylus? Temi duchodci a handykapovananymi jsem chtel doplnit tvoje "i když se klepou ruce a jsou nešikovné prsty" a nemyslel jsem to vubec zle. Pro tyhle skupiny lidi jsou v podstate VELMI omezene moznosti, aspon z meho pohledu a nejaky Aligator apod. nenabizi moc prostoru, pokud nekdo z takove uzivatelske skupiny chce vic. Co se tyce koncepce WP7, tak tu samozrejme chapu, ale ja kritizuji to, ze se porad snazi tvarit tak, ze je vlastne univerzalni pro vsechny uzivatelske skupiny, s cimz nesouhlasim. Co se tyce zacatku, tak vsechny systemy nejak zacinaly, ale zadne se ani nesnazily vydavat se koncepcne za neco, co nejsou.
PS: WP7 jsem mel cely tyden a dukadne jsem ho prozkoumal, takze mam jasnou predstavu o tom, jaky ma pro me potencial takovato koncepce...

K tomu Dellu... nemyslel jsi nahodou "poměrně velkým displejem"? :) Nebo to mas tak velke paraty, ze je pro tebe 4.1" displej maly? :) Jinak tohle je pro me dalsi z designove povedenych telefonu, ktery mi kazi (krom OS) zase ta klavesnice (nemam rad mechanicke konstrukce :) a Dell Venue se mi nelibi :-/
User avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1525
Joined: Mon Jul 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by bkf1 »

-Pavel- wrote:Mimochodem, mám tlapu, opravdu tlapu. :)
Mno tak pro tyhle lidi taky hodne dlouho nic nebylo a hlavne co se tyce dotykovych tel. WP7 tuhle diru jednoznacne zaplnuje ;o)
User avatar
sorento
nováček
nováček
Posts: 33
Joined: Fri Dec 10, 2010 17:33
Zařízení: iPhone 4, iPad 2

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by sorento »

ahoj,
měl jsem možnost si Dell Venue Pro osahat a pohrát si s ním. Konstrukčně a designově velice dobře provedený přístroj.
Mám HTC HD7 a přirovnal bych to asi takto: HD7 - superb a Dell Venue Pro - BMW X5 ( tak to vnímám já ). Až bude k dostání, prodávám HTC a jdu do Dellu.
Caddy
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 75
Joined: Sun Mar 09, 2008 2:07
Zařízení: Motorola Moto G, HTC Desire Z
Location: Pardubice
Contact:

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by Caddy »

Vypada uzasne, to je neco podle meho gusta....snad se trochu vylepsi i ty WP, aby to bylo fakt pouzitelny a parada...
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 294
Joined: Thu May 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by Gater »

Pekné, jen škoda, že je to takovej obr :) stejně je to divnej trend, dělat takový obří displeje, tomu se už snad nedá ani řikat mobil, ale asi by to chtělo vidět naživo, abych mohl tu velikost posuzovat :)
User avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 257
Joined: Thu Aug 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Location: Liberec

RE: MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný tel

Post by Henatko »

Taky jsem myslel ze pres 4" bude moc a ted uz nekdy myslim na Dell steak 5" :D ale tam uz me nebere android ,mozna az bude 3.0

Sent from my HD7 using Board Express
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 294
Joined: Thu May 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by Gater »

Tak já jsem ted navyklej na svuj prtavej Diamond 2 :) Pro me je ted vsechno obri.
Krayzie
smartguru
smartguru
Posts: 659
Joined: Wed Jan 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by Krayzie »

2 Gater: Tak, tak, Diamond 2 ma idealnu velkost, skoda ze zatial neexistuje WP7 zariadenie pod. rozmerov.
PecaD
nováček
nováček
Posts: 12
Joined: Wed Jun 03, 2009 12:27
Zařízení: HTC Diamond2

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by PecaD »

Take zatim valcim s HTC TD2, ale o Venue Pro velice vazne uvazuji. Tu velikost bych jeste prezil, ale mam obavu z te hmotnosti :-). Ale moznost opet psat pohodlne sms za chuze zatim prebiji tento drobny nedostatek :-)
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 294
Joined: Thu May 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by Gater »

Tak, tak, velikost je fajn, ale to psani sms je na tom malym displeji docela problem, to je pravda, jeste ze je to rezistivni displej a muzes pouzit stylus, ale za chuze je to fakt problem, takze kapacitni displej s WP7 by byl asi docela velkej problem. Proto je fajn, ze ma Dell HW klavesnici, mozna by se mohli inspirovat u HP Pre, ten je velikostne docela sympatickej a ma i klavesnici. :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

MWC 2011 a Dell Venue Pro: První pohled na očekávaný telefon

Post by Jiří Hrma »

Od pondělí se Dell Venue Pro už zase (znovu) začal prodávat v UK, tak snad nebude trvat dlouho a dorazí také na český trh. Dle mého názoru je to jedno z nejpovedenějších WP7 zařízení vůbec.
Post Reply

Return to “Ostatní zařízení”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest