Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by Jiří Hrma »

Samsung včera večer v Barceloně představil tablet Galaxy Tab 10.1 s Androidem 3.0 a chytrý telefon Galaxy S II s kvalitním Super AMOLED Plus displejem, který nabízí opravdu špičkové podání barev. Na stánku Samsungu je aktuálně dost rušno a je tedy trochu problém cokoliv natočit v trochu lepší kvalitě. Přesto pro vás mám alespoň krátké pohledy na obě novinky. Hardwarové parametry a další informace naleznete v tomto článku.

První pohled na Galaxy S II
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rHCJ9i3U9P0[/youtube]

První pohled na Samsung Galaxy Tab 10.1
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RnwfaadAA6g[/youtube]

obrázek obrázek
Samsung Galaxy S II

obrázek

obrázek obrázek
Samsung Galaxy Tab 10.1
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by YAMATO »

Myslíte, že bude i nějaký Tab se 7' displayem? Začala mě lákat kombinace tabletu a nějakého malinkého telefonku jako druhá možnost k potenciálnímu nástupci Streaku. Ale 10' tablet už je pro mě příliš velký.
User avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1525
Joined: Mon Jul 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by bkf1 »

Tak Samsung udela reklamu plnou ocekavani na Galaxy S2 a pak vypusti dalsi bezejmenou krabici... :???:
EDIT: Vlastne se divim, proc se tomu jeste divim :lol: Asi jsem zbyl jako posledni clovek na tehle planete, ktery by od telefonu vyzadoval nejaky ten "chytrejsi" design...
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1622
Joined: Tue Jan 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by Standa »

Nazor vetsiny je takovy, ze u velkeho displeje prece nic moc s designem udelat nejde. Vyrobce by byl sam proti sobe, kdyby jim dokazal opak… :-)
r.mrazik
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:49

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by r.mrazik »

Standa: :) jsem zvedav,jak bude vypadat brand pro AT%T...ti meli povedenejsi design uz minule...
User avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1525
Joined: Mon Jul 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by bkf1 »

TO Mrazik:
Brand pro AT&T vypada opet velmi dobre (na dnesni dobu) :wink: Hodne mi to pripomina prastare brandy HTC Diamonda a Touch Pro, ktere mel T-Zlodej... ty vypadaly take velmi dobre ;o)

TO Standa:
Mas pravdu opet :wink: bohuzel :-/ Vsiml jsem si ale, ze takhle na designu se setri hlavne co se tyce Evropy...
FloydCZ
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Posts: 1
Joined: Mon Feb 14, 2011 14:58
Zařízení: BB 9000

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by FloydCZ »

Ahoj,
nemá někdo důvěryhodný zdroj, který by přinesl informaci, kdy bude dostupný na českém trhu? Někde se uvádí květen/červen, jinde už počítají s březnem...
User avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1525
Joined: Mon Jul 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by bkf1 »

TO Pavel:
Nechci zazraky staci mi velmi malo. Dukaz, ze se z "obdélníčku kam je vsunutý displej" da neco udelat, je napr. videt i na tom brandu Galaxy S2, o kterem se zminoval treba Mrazik:
Image

Ten tvuj primer s trabantem nechapu. Mam HTC TouchHD a ten se designove vcelku povedl. Samozrejme nekomu se nemusi libit, ale ma nejakou svoji osobnost, charisma a to se mu uprit neda. Zato tyhle "obdelnicky" jsou naprosto bezejmenne. Jinak kdyz uz ses dotkl tech automobilu... kdyz by sis kupoval automobil vyssi tridy (klidne i bazarovy), tak bys nechtel, aby mel nejaky svuj charismaticky design?
User avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1525
Joined: Mon Jul 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by bkf1 »

TO Pavel:
Jsem negativni, protoze kolem sebe vidim jen same odbite prace (nejen v oblasti designu jako takoveho ale i v oblasti grafickeho designu), ktere jsou jeste navic paradoxne vynaseny do nebes. Neco jak kdybych na nejake kucharske soutezi uvaril vajicka, k tomu namazal chleba s maslem a dostal zlato :)
Co se tyce designu brandovane S2, bych rad vedel, proc podle tebe nema s designem nic spolecneho a jak to myslis s tim "spatne ulozenym" displejem.
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 154
Joined: Wed May 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by Trexi »

Upřímně řečeno řešíte úplné...kulové. :)

Pokud máte svou investici alespoň trochu rádi, navlečete jí po koupi do ochranného obalu nebo si pořídíte pouzdro a je úplně jedno jak bude vypadat.

Já si třeba pořizuju PDA z důvodu funkčnost, ne abych s ním mával všem před obličejem a machroval, že ho můžu ovládat prsty, jako to dělá většina uživatelek iPhonu. :)

Takže to je k designu asi tak vše, jinak koukám že bkf1 máš taky HTC Touch HD (alespoň podle profilu tady) - to není krabice, naopak je to hezký designový požitek? :) Nevím, nějak mezi těmi smartphony nevidím rozdíly, ty se naopak ukrývají pod plastem a sklem. ;)
User avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1525
Joined: Mon Jul 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by bkf1 »

TO Pavel:
Doufal jsem v nejaky rozpracovanejsi nazor s trochu smysluplnejsimi argumenty :) Tak to se asi moc nepobavime... mimojine ten tvuj dellik je take pekna designerska prace ;o) Ale to asi ty nedocenis :o)
Trexi wrote:koukám že bkf1 máš taky HTC Touch HD (alespoň podle profilu tady) - to není krabice, naopak je to hezký designový požitek? :) Nevím, nějak mezi těmi smartphony nevidím rozdíly
Tak s tebou se o designu taky moc nepobavim, jak vidim :)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1622
Joined: Tue Jan 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by Standa »

Jo, zrovna jsem chtěl -Pavlovi- napsat, že právě jeho Streak je krásným příkladem hladkého, jednoduchého designu, ale s nápadem a elegancí...
Stačí se podívát i jen na způsob provedení kulatého loga na zadní straně a porovnat ho třeba se Samsungem Galaxy Tab 10.1. Jeden z nich vypadá jako z tržnice a Dell to není :-)
r.mrazik
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:49

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by r.mrazik »

bkf1: tak to souhlasim...brand diamonda od Tmobilu jsem si taky sehnal jen proto,abych nemel klasickeho diamonda (ktery byl ale take celkem slusny)...
Touch HD se mi taky moc libil a kdyby mi ho neukradli v Barcelone,tak ho mam snad dodnes :))
novy SGSII je celkem fajn...mozna bych vynechal to stredove tlacitko a stribrny lem kolem displeje...jinak se mi pristroj ale libi,zvlast zadni kryt je hezci nez u jednicky... :)
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by YAMATO »

Standa wrote:Jo, zrovna jsem chtěl -Pavlovi- napsat, že právě jeho Streak je krásným příkladem hladkého, jednoduchého designu, ale s nápadem a elegancí...
Stačí se podívát i jen na způsob provedení kulatého loga na zadní straně a porovnat ho třeba se Samsungem Galaxy Tab 10.1. Jeden z nich vypadá jako z tržnice a Dell to není :-)
Bohužel ani u něj se nevyhnuli hloupým chybám, jako jsou vrzající a lehce podrápatelné díly po stranách displaye, špatně osazená přední kamerka (možná jen vada mého kusu) a patlající se kryt baterie.
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 375
Joined: Thu Jan 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by _iNTERFACE »

bkf1 wrote:Tak Samsung udela reklamu plnou ocekavani na Galaxy S2 a pak vypusti dalsi bezejmenou krabici... :???:
EDIT: Vlastne se divim, proc se tomu jeste divim :lol: Asi jsem zbyl jako posledni clovek na tehle planete, ktery by od telefonu vyzadoval nejaky ten "chytrejsi" design...

vedel som, ze tvoje prve slova k tomuto telefonu budu taketo a myslim, ze tvoje ine dizajny coskoro splni nokia...az na maly detail, akym je wp7, ktore tebe lezi skoro tak hlboko v zaludku ako iphone...ale co sa tyka samotneho diazjnu, tak nokia vie a aj bude robit telefony, ktore sa na iphone nebudu podobat...narozdiel od samsungu, ktory, len caka na predstavenie iphoneu, aby neskor na principoch jeho dizajnu vytvoril cely modelovy rad... :wink:

edit: mne osobne sa nove galaxy paci, aj ked jeho zadna strana je trosku nestravitelna, ale posobi velmi solidnym a pevnym dojmom...
čiko
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 92
Joined: Mon Dec 25, 2006 23:34
Zařízení: Blackberry Z10
Location: Bašť
Contact:

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by čiko »

Teda ty záda u Galaxy S II to je zase Vietnam...Zejména ty stříbrný nápisy stojej fakt zato. Osobně bych radši viděl u Samsungu design typu Wave než tohle.
User avatar
KO_Godot
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Sat Jan 08, 2011 19:58
Zařízení: HTC Desire
Location: Brno

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by KO_Godot »

Jo, přesně Wave se mi taky líbí, podle mě i to je design s nápadem a ten koncept od Nokie co teď začal kolovat kyberprostorem je taky moc pěkný :-) V porovnání s oběma Galaxy S teda rozhodně.
Daidalos
smartstar
smartstar
Posts: 923
Joined: Thu Nov 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Location: Praha
Contact:

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by Daidalos »

Tab II opravdu kvalitně reaguje na doteky. Jestli to takhle bude vypadat při začátku prodeje tak stěží prodají deset kusů.
Jestli to ještě zabijí cenou jako u jedničky, tak to bude uplná paráda :roll:
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 375
Joined: Thu Jan 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by _iNTERFACE »

tak citlivost tabu oproti motorole,co bola niekde tu na videu je predsalen lepsia...takze aby to zas nebolo velke halo a vela hypeu pre nieco, co zas nebude moct konkurovat...no uvidime a dufam ze bude vediet konkurovat...
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 268
Joined: Sun Feb 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Contact:

Živě z MWC: Samsung Galaxy Tab 10.1 a Galaxy S II na videu

Post by janiss »

Ja by som skor povedal ze galaxi s2 vyzera perfektne.Ale skoda ze je to samsung po galaxy s som si povedal ze samusng nikdy viac ale na tym novym tabom by som uvazoval no fon od samsungu dufam ze uz nikdy nekupim skoda ze lakaju na pekny design a super hardwar ale soft je uplne inde ako ma napr htc.
Post Reply

Return to “HTC telefony”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests