HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 263
Joined: Mon Jun 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by laco73 »

Na internete som sa dočítal že SG S2 ponúkne dvoujádrový procesor pod označením Orion...moooc dobrééé. :) Takže Tegra je už v tomto momente "zastaralá" :roll: :tlem:
Mozi
nováček
nováček
Posts: 13
Joined: Fri Jul 30, 2010 19:13
Zařízení: HTC Desire

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by Mozi »

já bych rád viděl tablety W7 a Android, které budou mít paměť přes 100GB
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by YAMATO »

Kato wrote:ja ocekavam nejakej papirove hyper nabusenej tablet v ramci Androidu, aby po uvodnim nadseni a vau efektu zacly jako vzdy vyplouvat na povrch nedoresene veci ala mikrolagy/nemoznost neceho/3 hodiny vydrz nebo neco v tom stylu...
Jj, přesně to bych čekal. HTC je pro mě poslední dobou jen samé zklamání, poslední povedený kousek byl asi HD2, od té doby jen dělají jeho kopie s horší konstrukcí.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1622
Joined: Tue Jan 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by Standa »

Souhlas. Ovšem pověst mají vynikající, protože od neznalých slyším jen "to je to hátécéčko, že?". Před třemi lety bych hrdě odpověděl ano, ale dnes mě to uráží :-D...
User avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 79
Joined: Fri Jan 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by eLPeCKo »

HTC má samozřejmě své mouchy, ale mně přijde i přes ně jako nejspolehlivější výrobce.....
User avatar
KO_Godot
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Sat Jan 08, 2011 19:58
Zařízení: HTC Desire
Location: Brno

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by KO_Godot »

Tak já zatím nepřišel na důvod, proč by mě mělo urážet to, že používám "to hátécéčko". A myslím si, že i Desire je povedený model :-)
User avatar
meec
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 71
Joined: Mon Apr 12, 2010 20:32
Zařízení: SE w810i, HTC Desire
Contact:

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by meec »

Souhlasím, rozhodně pořád mnohem lepší, než konkurenční výrobci, včetně Samsungu a SE...HTC věřím pořád nejvíc...
User avatar
KO_Godot
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Sat Jan 08, 2011 19:58
Zařízení: HTC Desire
Location: Brno

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by KO_Godot »

Však já právě váhal i nad Samsungem Galaxy S, ale říkal jsem si, že výkon není všechno a HTC vyhrálo hodně i díky "drobnostem" typu lepší zpracování, optický trackball, stavová dioda :)
User avatar
meec
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 71
Joined: Mon Apr 12, 2010 20:32
Zařízení: SE w810i, HTC Desire
Contact:

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by meec »

V drobnostech je síla a více drobností dokáže velké věci :-)
posejpik
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Posts: 1
Joined: Thu Feb 10, 2011 0:01
Zařízení: iPHONE 4

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by posejpik »

Já bych typoval 2. Jednoduše řečeno: "(ne)přímého konkurenta" iPHONE4 s Androidem a 2.konkurenta pro tablet také od Applu... Ale všude bude Android, takže nuda :-)
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 154
Joined: Wed May 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by Trexi »

Standa wrote:Souhlas. Ovšem pověst mají vynikající, protože od neznalých slyším jen "to je to hátécéčko, že?". Před třemi lety bych hrdě odpověděl ano, ale dnes mě to uráží :-D...
Mě spíše uráželo, když jsem si pořídil hned po vydání Touch HD a lidé se mě ptali "to je ten iPhone?" :) Docela dobře za posledních pár let vystřelilo HTC v ČR nahoru a dostalo se do povědomí lidí.

Každopádně doufám, že HTC přijde již s hotovým konceptem dvoujádrového PDA.. uvažoval jsem nad HD7, následně o Desire HD, jakožto náhradě za Touch HD, které už začíná pokulhávat.
Nerad bych čekal až do podzimu na novější model. :)
janac_marek
smartguru
smartguru
Posts: 629
Joined: Tue Jun 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by janac_marek »

Ak to bude naozaj nejaka taká bomba ako tá, na ktorú nás pripravoval Apple, tak sa veru máme na čo tešiť.
Ja to tipujem na nejaký ich Sense.

Mimochodom k tej kvalite HTC mi nedá nepovedať... Vyjadrím sa len k tomu, čo som mal / mám.
- HTC Kaiser - Nedotiahnuté ovládače. Otrasný výkon. Nekvalitné spracovanie spodných tlačidiel na prednom paneli - celé sa to kývalo. Nekvalitný speaker.
- HTC Desire HD - Nechcem na toto zariadenie kydať, ale od takmer vlajkovej lode HTC som čakal niečo iné a nie samé problémy. A to nie len čo sa týka nekvalitného OS, ale aj HW spracovania. Taký detajl, že pre BT handsfree v aute fungoval mic zariadenia a druhá strana počula ozvenu ani nebudem viac rozoberať. To sa mi doteraz nikde nestalo.
- HTC HD7 - Hoci som s týmto zariadením spokojný (hlavne kvôli OS oproti Androidu), tak to spracovanie nie je žiadna sláva. Jedna tlačidlá a druhak zadný kryt (aj keď je to ovela lepšie ako na DHD).
Obrovskou slabinou je speaker. Aj na DHD aj na HD7. Som len čumel ako puk, keď som na tom hral NFS a potom keď som si to isté NFS spustil na iPhone 4. Ten je niekde úplne inde.
javak810i
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 67
Joined: Wed Apr 07, 2010 21:32
Zařízení: Samsung i9000 Galaxy S 16GB

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by javak810i »

HTC nikdy neumělo udělat pořádný reproduktor a fotoaparát do mobilu, to je známá věc. A další věcí, kterou si trochu pokazili jméno, bylo montování těch otřesných 528mhz quallcomů v letech 2007-09
uni
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1327
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by uni »

No teď si HTC dost se*e do hnízda otřesností jménem Desire Z. Pomineme-li nic moc podporu "češtiny", tak mechanika klávesnice, pojebané notifikace SMS, mizerná práce HW klávesnice s alternativními znaky, přeci jen dost okoukané a nic moc schopné Sense, vůle krytu baterie.... na jedno z nejdražších zařízení na trhu dost mizerná práce. Blbý je, že kdo chce HW klávesnice, nemá prakticky alternativu (ČR nějak pro Motorolu neexistuje).
Zheiko
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 53
Joined: Fri Nov 05, 2010 11:24
Zařízení: SGSII Rooted, HTC Desire (PVT1,AMOLED)Redux 1.0.2

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by Zheiko »

Me by bohate stacilo kdyby na stavajici verze telefonu uvedli oficialne GingerBread se Sense rozhranim... pak samozrejme to o cem se suska a uz parkrat 'proteklo' cili nejakej ten tablet a nejaky novy telefony
uni
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1327
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by uni »

Tak označit Diamonda 2 za něco, co by si zasloužilo síň slávy... nevím nevím. Strašně výkonově poddimenzované zařízení vzhledem k rozlišení (tam je prostě třeba Snapdragon). Relativně nejméně kontroverzí má asi SE (až zase na tu podporu no...), jak říkáš, najít bez much se nedá (nejblíže k němu má iPhone 4 v nějakém pouzdře:-) ). Podpora, výkon a kvalita jednoznačně na nejvýší dostupné příčce. Samozřejmě, za adekvátní cenu no...
User avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1145
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Frýdlant

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by jacek »

První úniky specifikací HTC zařízení + Samsung : http://pocketnow.com/android/galaxy-s-2 ... ecs-leaked" onclick="window.open(this.href);return false;
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 375
Joined: Thu Jan 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

HTC na letošním MWC plánuje představit "velké věci"

Post by _iNTERFACE »

-Pavel- wrote:uni: opravdu nevím v jakém roce jsi měl zkušenost z dimaondem 2, ale já ho koupil v době vydání a na tu dobu, to bylo pomalu to nejvýkonější. Ono odstupem let kritizovat designově čistý telefon se slušným výkonem je slabé i na tebe, uni. :lol:
ja som mal taku skusennost, ze chceli sme nieco zaujimave odfotit a po niekolkych fotkach cez iphone sa konecne zapol fotak v diamonde..a to este nehovorim ako to bolo s ukazovanim tych fotiek a zapinanim galerie...ale ja viem, hlavne ze to zobrazi excelovu tabulku a ma to stylus !!
Post Reply

Return to “Operační systém Android”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest