Odemykání displeje

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Post Reply
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 297
Joined: Tue Dec 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Odemykání displeje

Post by Starbuck »

Zdravím! Poraďte mi, jak se zbavit otravného gesta pro zobrazení displeje po zapnutí. Jde mi o to, že když zmáčknu Power tak už chci být rovnou na ploše a neotravovat se dalším zbytečným gestem. Někomu to nevadí, mě to značně irituje. Přece zmáčknutím tlačítka Power (které se u DHD nemačká lehce) dávám jasně najevo, co chci, tak proč to znovu potvrzovat?! Měl jsem to tak u předchozích dotykáčů a nikdy se nestalo, co jsem nechtěl. Nikde jsem to nenašel. Dík
User avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 79
Joined: Fri Jan 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

Odemykání displeje

Post by eLPeCKo »

Menu - nastavení - Zabezpečení - nastavit zámek obrazovky - žádné
Pokud si myslel todle....
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 297
Joined: Tue Dec 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Odemykání displeje

Post by Starbuck »

Ne, tohle jsem nemyslel. Nejde o žádný kód, jen prostě to zbytečné gesto kde tažením dolů se ti pak zobrazí plocha.
User avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 79
Joined: Fri Jan 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

Odemykání displeje

Post by eLPeCKo »

Aha tak to promiň, nic víc mně nenapadá, kde to nastavit.....
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 297
Joined: Tue Dec 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Odemykání displeje

Post by Starbuck »

No mě právě také ne :-(
User avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 79
Joined: Fri Jan 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

Odemykání displeje

Post by eLPeCKo »

Mno co jsem tak proběhl manuál teďkom narychlo a prohrabal se googlem a hledal i v telefonu, tak myslím, že todle nebude možné nastavit.....
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Posts: 862
Joined: Fri Aug 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Location: Ústí nad Orlicí

Odemykání displeje

Post by Radek Hübl »

Stačí si z marketu stáhnout aplikaci No Lock. Cena: free :-)
User avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 79
Joined: Fri Jan 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

Odemykání displeje

Post by eLPeCKo »

Hmmm tak na Market mně nenapadlo kouknout :)
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 297
Joined: Tue Dec 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Odemykání displeje

Post by Starbuck »

Aha, tak to mě taky nenapadlo. Hledal jsem jenom v nastavení. fUNGUJE DÍKEC! :grin:
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Posts: 862
Joined: Fri Aug 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Location: Ústí nad Orlicí

Odemykání displeje

Post by Radek Hübl »

Jistě že funguje, používám to na SEX10mini pro, vždy když něco hledám tak nejdříve na marketu, dokonce tam chodím i dříve než na googla a teď když už máme i desktopový market tak je to úplně v pohodě.
User avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 79
Joined: Fri Jan 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

Odemykání displeje

Post by eLPeCKo »

To je taky pravda, taky začnu víc hledat na Marketu ;)
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 297
Joined: Tue Dec 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Odemykání displeje

Post by Starbuck »

Nu což, člověk se pořád učí :tlem:
Post Reply

Return to “HTC Desire HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest