Sledování témat

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
Post Reply
uni
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1327
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Sledování témat

Post by uni »

Zdravím, nějak se mi nedaří nastavit, že chci určité fórum sledovat (např. Desire Z) a také bych ocenil sledování diskusí pod články, ideálně RSS. Nebo se dívám všude špatně?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

Sledování témat

Post by Ruslan Botsyurko »

Nevím jak v ostatních browserech, ale v Opeře mi stačí kliknout na ikonku RSS vpravo od URL pole a zobrazí se mi možnosti sledovat: Všechny příspěvky z fóra, Bleskovky, konkrétní fórum, vlákno ve kterém právě jsem, články nebo twitter.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Sledování témat

Post by Jiří Hrma »

Sledování komentářů pod články bude na nové verzi webu. Co se týče fór, tak ta je možná přes RSS odebírat a funguje to přesně tak, jak píše Ruslan.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Posts: 977
Joined: Sun May 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Location: Praque

Sledování témat

Post by barberry.pha »

Kdyz se tady bavime o nove verzi, budu rad kdyz bude taky podporovat tapatalk ;)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Sledování témat

Post by Jiří Hrma »

Na fórum se sahat nebude, to zůstane stejné a bude tedy funkční i Tapatalk :)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1327
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Sledování témat

Post by uni »

Aha, RSS ikona v adresním řádku (FF má také), dobře, člověk se stále učí... kuju
User avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 79
Joined: Fri Jan 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

Sledování témat

Post by eLPeCKo »

Tak todle je vynikající rada.
Děkuju za možnost přidat si to do RSS čtečky...
Post Reply

Return to “Náměty, dotazy, připomínky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest