Sledování témat
-
uni
- smartmaniak

- Posts: 1327
- Joined: Thu Oct 16, 2008 9:56
- Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi
Sledování témat
Zdravím, nějak se mi nedaří nastavit, že chci určité fórum sledovat (např. Desire Z) a také bych ocenil sledování diskusí pod články, ideálně RSS. Nebo se dívám všude špatně?
-
Ruslan Botsyurko
- redaktor

- Posts: 2515
- Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
- Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
- Location: Plzeň
Sledování témat
Nevím jak v ostatních browserech, ale v Opeře mi stačí kliknout na ikonku RSS vpravo od URL pole a zobrazí se mi možnosti sledovat: Všechny příspěvky z fóra, Bleskovky, konkrétní fórum, vlákno ve kterém právě jsem, články nebo twitter.
Sledování témat
Sledování komentářů pod články bude na nové verzi webu. Co se týče fór, tak ta je možná přes RSS odebírat a funguje to přesně tak, jak píše Ruslan.
-
barberry.pha
- smartstar

- Posts: 977
- Joined: Sun May 31, 2009 13:08
- Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
- Location: Praque
Sledování témat
Kdyz se tady bavime o nove verzi, budu rad kdyz bude taky podporovat tapatalk ;)
Sledování témat
Na fórum se sahat nebude, to zůstane stejné a bude tedy funkční i Tapatalk 
-
uni
- smartmaniak

- Posts: 1327
- Joined: Thu Oct 16, 2008 9:56
- Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi
Sledování témat
Aha, RSS ikona v adresním řádku (FF má také), dobře, člověk se stále učí... kuju
Sledování témat
Tak todle je vynikající rada.
Děkuju za možnost přidat si to do RSS čtečky...
Děkuju za možnost přidat si to do RSS čtečky...
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

