zdravím, mám takový problém ohledně SMS z internetu. Normálně se má jako odesálatel objevit "z internetu" a taky vše fungovalo jak má jen do doby kdy jsem udelal aktualizaci na 1.72.405.3 (2.2.1). Od té doby mi ti místo z internetu háže nejaký kontakt. Asi to má co delat s FB kdyz totiž u daného kontaktu smažu uplně přiřazený facebook a synchronizuju tak mi to hodí zase jiný kontakt. Pls nevíte nekdo co s tím? Celkem nafo mě to štve a hodne to pak v SMSkách plete. Díky
-- doplnění předchozího příspěvku (pon led 10, 2011 8:01) --
jo a zapoměl sem Hard Reset pomohl jen asi na týden pak se to z ničeho nic stalo z novu :(
problém se SMS po aktualizaci
-
Luboš Klicpouch
- smartguru

- Posts: 569
- Joined: Mon Dec 31, 2007 14:00
- Zařízení: SGN
- Location: Praha
problém se SMS po aktualizaci
Nevím s naprostou jistotou, ale myslím, že v tom má opravdu prsty FB a že se to řešilo před nějakým časem, ale jelikož nejsem nakažen FB, tak popravdě nevím.. Promiň..
-
Jindřich Veselý
problém se SMS po aktualizaci
Je to chyba posledni aktualizace. Jiz reseno v hlavni diskuzi. Nezbejva nez cekat na aktualizaci co to opravi
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
