Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Tom077 »

Jackale: Zdravím .... já jdu v pondělí objednat Dell Streak .... sice to tu pročítám,ale spoustu věcí už si nepamatuju .... takže taky asi začnu od začátku :-D Jinak sám jsem zvědav,jestli mi Streak dorazí už s 2.2 nebo ještě 1.6 Androidem. Pokud s 1.6 asi si nebudu ani s ničím hrát a rovnou uělám upgrade na 2.2 - a ten se provádí OTA.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od jerry_stolarik »

Navigace na Streaku je naprosto uzasna.... To se ti bude libit... Taky bych tipl ze tam bude 1.6 a doporucuju si trochu s touhle verzi Androida pohrat nez prejdes na 2.2... 1.6 na Streaku byla naprosto uzasna....
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Tom077 »

Jackale: Já taky počítám že tam bude 1.6 - ka a přesně jak ty,aktualizace hned po vybalení. Kamarád má obchod (digihit.cz) beru u něj,udělá mi cenu. Normálně ho nemá v nabídce,ale objedná mi ho od dodavatele. Takže já počítám,že ho budu mít nejdříve ve středu - tak neboj,budu to tu sledovat .... jaké budou tvé první reakce a já pak hned taky napíšu!!
Jinak hodně vděčím za rozhodnutí HanysoviR - ve všem mi poradil,na všechny "hloupé"otázky odpověděl ... měl i DHD a zakotvil u Streaka se kterým je max spokojený .... takže věřím,že Streak je výborná volba ... však si pak řekneme ;-)

-- doplnění předchozího příspěvku (sob led 01, 2011 15:18) --

Kruci chlapi .... chtěl jsem hned udělat upgrade na 2.2 a radíte si pohrát s 1.6 .... ať se ale nenamlsáme 1.6 :-D
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od jerry_stolarik »

Kdyz jsem byl v cesku tak jsem mel zkusebni verzi Navgonu a byla to naprosta parada.... Jinak kdyz uz se tady bavime o navigaci..... Jaka je tvoje nejoblibenejsi JackalJackal..???

S tou 1.6 no.... Asi mi da kazdy za pravdu kdo koupil streaka s 1.6 a pak presel na vyssi verzi. Ze Streak prechodem z 1.6 hodne ztratil... Samozrejme ziskal novjejsi verzi Androidu ale ztratil spoustu veci co do Streaka pridal Dell.. Me to hodne vadilo.. Po prechodu na 2.1 uz to nebyl ten samy Streak do ktereho jsem se zamiloval.. Ztratil tolik super vychitavek ze sem se nakonec rozhodl ho prodat.... Rozhodne bych 1.6 dal alespon par dni sanci...
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Tom077 »

Tak určitě nic nepokazím tím,když si týden pohraji s 1.6 - ale aby pak právě nepřišlo zklamání - to jsem právě taky četl,že 1.6 od Dellu byla naprosto vychytaná a vyšší verze už tolik ne ... i proto jsem uvažoval po vybalení udělat upgrade na 2.2 ... no pouvažuji ještě :-D

Jinak koupil jsem ve vánoční akci Sygic Auru .... tak uvidíme,má ji Jackal .... moc ho nenadchla .. prý :-D ... ale já tak náročný uživatel navigace nejsem ... hlavně aby zavedla z bodu A do bodu B ... no nechám se překvapit ....
Tom077
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: stř kvě 12, 2010 12:28
Zařízení: Dell Streak Black
Bydliště: Ostrava

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Tom077 »

Jackale: no já počítám,že ta 16GB karta je automaticky součástí balení ... to by mě naštvalo,kdyby ne!!
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

Tome nazdar! Co že nejsi na šichtě? Nebo to flákáš? Že zavolám šéfovi! :-D Chlapi hlavně tu 1.6 vůbec nezkoušejte, neposlouchejte toho elementárního elementa :-) update na froyo je totiž nevyhnutelný a bude to pro vás těžší zjišťovat že tam bylo ono, tady to není, tam to bylo lepší, tady horší a opačně. Tak si zvyknete rovnou na froyo a ani vám to nepřijde. Vše budete brát jak je a bude to pohoda. To je můj názor. Jinak jsi samozřejmě Jackale udělal to nejlepší co jsi mohl :-D jsem rád že tu máme navimaniaka heh. Aspoň konečně poznáš co je kvalitní přístroj. V tom D HD vlákně to nemá cenu je provokovat :-)

Jinak 16 GB karta je samozřejmě součástí. Bez obav.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Bobanovicz »

1.6ka, byla opravdu pekne upravena Dellem, skoda, ze se toho nedrzeli i v dalsich upgradech, na druhou stranu s tou rychlosti jakou se Android vyviji by se to nedalo zvladnout to si priznejme.
Pro nekoho kdo nepotrebuje exchange a nove app, ktere na 1.6 uz nejdou je 1.6 jasna volba.
Na druhou stranu je Froyo cisty Android krome Dell Stage coz je taky vyhoda :)
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

Bobe nemůžu souhlasit. Mám štěstí na aplikace které vyžadují 2.0 a vyšší takže to není jen o exchange. Je lepší zamáčknout slzu a zvyknout si. Když se zruší Stage tak je to celkem dobré. I když ten původní Home byl prostě boží!
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Bobanovicz »

Vsak to taky pisu, exchange a nove app nekompatibilni s 1.6. Je jasne, ze pro nekoho jako my, kdo chce Streaka vyuzivat na 100% je 2.2 zasadni.
Souhlasim s tebou, po vybaleni ihned upgrade a hned si hrat :)
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

Jsem nějak na ty aplikace zapoměl, že jsi to psal tak si sypu popel na hlavu :-)
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

Jinak se mi povedlo sehnat nové bt hodinky Sony Ericsson MBW-150 classic edition a je to bomba. Se Streakem to chodí jak víno, jsem nadšen. Na marketu je jedna aplikace která se pořád vyvíjí a umí to fakt hezké věci. Dále jsem si koupil A2DP sluchátka Sony Ericsson MW-600 a taky parádička. Doporučuji kdo nad něčím uvažuje. Už jsem těch sluchátek pár měl, podotýkám že vše značkové a kvalitní a tyhle jsou špička.
adebzen
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát lis 30, 2007 10:16

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od adebzen »

K té wifi - problém Streaka je v tom, že nějak nevidí wifi na kanálech 12 a 13, jako by měl nastavenou americkou regulatory domain a položka pro změnu v menu chybí (v 1.6 byla), takže případně přeladit na kanál 1-11.

Jsem v začátcích. Byl byl nějaký návod na to jak to přeladit ? Děkuji.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Bobanovicz »

Co to umi se Streakem? (ty BT hodinky)
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Bobanovicz »

adebzen píše:
Jsem v začátcích. Byl byl nějaký návod na to jak to přeladit ? Děkuji.
Musis si na routeru prehodit kanal, pokud k nemu mas pristup.
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

Adebzen: tohle musíš poladit na Acces pointu a ne na Streaku. Nastav si aby chodil v pásmech xtondou uvedených. Já tam mám automatiku a no problemo.
Hodinky umí: ukazují kdo volá - jméno plus číslo, nová sms, mail, u některých apps i IM, píše se text zprávy + odesílatel, vibrují při nové události, mají tlačítka na ovládání muziky, píšou názvy skladeb atd.
adebzen
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát lis 30, 2007 10:16

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od adebzen »

Přístup na router mám,ale nevím jak do něj.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od Bobanovicz »

Pres webove rozhrani a jeho IP adresu. Ale to uz nepatri do tohoto tematu, podivej se do navodu k routeru.
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od xtonda »

Přesně tak, rozchodit WiFi a šup na 2.2, je to OTA a jednodušší už to snad ani být nemůže. Já naopak nevidím důvod se s 1.6 zdržovat jakkoliv byla vyladěná, 2.2 má tolik zásadních vylepšení, dost softu vyžaduje 2.1 nebo vyšší. Navíc se 1.6 a 2.2 dost liší, takže by to znamenalo něco se naučit a pak to zahodit. Já sem po Streaku koukal už dost dlouho a čekal na stabilní 2.2, kdyby nevyšla, tak bych Streak nejspíš vůbec nekoupil.

adebzen, prostě vem manuál od routeru, vlez do webové administrace routeru a podle manuálu změň kanál, případně si nejdřív pusť skener (Wifi Analyzer na Anroidu nebo Netstumbler či inSSIDer na PC) a vyber nejméně obsazený kanál.
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Dell Streak: Všeobecná diskuze a řešení problémů

Příspěvek od HanysR »

Popiš co konkrétně ti u BT chybí a co umí ty hloupé telefony. Já se necítím být ničím omezen. WM mívaly velké problémy s BT co pamatuji, bylo to stack od stacku jiné. S něčím to jelo, s něčím ne, nebylo to tak ideální jak píšeš. Na to jak jsi náročný uživatel obdivuji jak jsi vydržel dlouho s 214kou.
Vidím že jsi ten edit smazal, proč?
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů