Keepass

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Aleš M.
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:21
Zařízení: Honor 6

Keepass

Post by Aleš M. »

Jak dostanu Keepass do HTC HD2? Všude kde jsem hledal (Slunečnice.cz atd.) je tato aplikace určená jen pro PC a nikoli pro WinMobile. Možná hloupá otázka ale nechám si klidně poradit. Díky předem. Aleš.
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 406
Joined: Thu May 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Keepass

Post by AtoM. »

Tady taky nic?
http://www.google.com/search?rlz=1C1GGG ... ows+mobile" onclick="window.open(this.href);return false;
Aleš M.
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:21
Zařízení: Honor 6

Keepass

Post by Aleš M. »

Jo, dobrý ale myslel jsem v češtině což jsem nenapsal.
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: Seznam.cz and 1 guest