Fankluby i ostatních platforem

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
Post Reply
User avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Posts: 1156
Joined: Thu Apr 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Fankluby i ostatních platforem

Post by GreenArrow »

Proč zde nejsou fankluby i ostatních platforem? Myslím iOS a Blackberry?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Fankluby i ostatních platforem

Post by Jiří Hrma »

Budou, časem, už jsem na to odpovídal asi ve třech tématech.
Post Reply

Return to “Náměty, dotazy, připomínky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest