OS6 Browser

Diskuze věnovaná systému, aplikacím a hrám
Odpovědět
tomaaash
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát zář 24, 2010 11:44
Zařízení: BlackBerry Bold 9700

OS6 Browser

Příspěvek od tomaaash »

Nevíte, jestli není možné nainstalovat do OS5 browser z OS6? Přešel jsem zpět na starší operační systém a jediné, co mi na něm opravdu vadí (co mi z OS6 schází) je nový browser. Díky
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

OS6 Browser

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

To bohužel nepůjde. Jednou jsem se o to pokoušel přes loader, ale nejde tam zrušit instalaci samotného systému a nevím o tom, že by se někomu podařilo vyextrahovat samostatný COD.
tomaaash
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát zář 24, 2010 11:44
Zařízení: BlackBerry Bold 9700

OS6 Browser

Příspěvek od tomaaash »

tak to je naprd.. a nejakej kvalitou obdobnej prohlizec existuje?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

OS6 Browser

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Jedině mě napadá Bolt Brower, protože Opera Mini mi připadá tragická. Kvůli čemu jsi vlastně downgradoval?
tomaaash
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát zář 24, 2010 11:44
Zařízení: BlackBerry Bold 9700

OS6 Browser

Příspěvek od tomaaash »

kvuli nedostatecny pameti. 30 volnych MB bylo tragicky malo a prestoze pouzivam memory booster, tak jsem se pred par dny dostal do situace, kdy se mi telefon kazdych 5vterin zasekl asi na pul minuty. to se opakovalo nekolikrat za sebou - zrovna jsem potreboval neco akutne resit po telefonu, tak jsem s nim v afektu malem flaknul o zem :) v tu chvili jsem se rozhodl, ze downgradnu. a uprimne, krome novyho prohlizece a toho setrvacnyho pohybu pri listovani/vyhledavani (nevim, jak se tomu rika odborne) mi vubec nic neschazi. telefon pracuje perfektne - rychle a spolehlive a kvuli tomu jsem na blackberry prechazel, takze OS6 je pro me v tuhle chvili naprosty nesmysl
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

OS6 Browser

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Kinetic scrolling :wink: Já používám tu integrovanou čističku paměti když se začíná systém zpomalovat. Je to taková ta ikonka skartovačky, odkryje se ti v menu když si to nastavíš někde v pokročilých nastaveních, už nevím kde přesně. No a ta v mžiku vyčistí paměť a telefon mi nezatuhává jak píšeš ty. Jediný problém s pamětí je u hodně náročných webovek, jinak bych už nešel zpět na OS5. Kromě browseru a scrollování se mi líbí hrozně to vyhledávání, výborná integrované aplikace Social feeds, kterou používám hlavně na RSS a pár dalších detailů.
khooca
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: úte úno 16, 2010 22:50
Zařízení: BB 9780

OS6 Browser

Příspěvek od khooca »

Ruslane, mohl bys popátrat po tom nastavení čištění paměti? Já tam nic takového nenašel..

edit: jsem slepej jak patrona, mám to. Ať žije vyhledávání v OS6 :)
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

OS6 Browser

Příspěvek od fido_cz »

Panove, co byt konkretnejsi. Ja nic takoveho nenasel.

EDIT: tak uz jsem to taky nasel.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

OS6 Browser

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

hh, tak to byla krásná diskuze, dvákrát už jsem bral BB do ruky, načež jsem si přečetl EDIT :tlem:

Pro ostatní: Ano, vyhledávání je věc, kterou na OS6 zbožňuju. Otevřete si settings, napíšete "memory" , zobrazí se položka Memory Cleaning, tu otevřete a pak stačí zaškrtnout položku "Place Memory Cleaner Shortcut on Home Screen". Nechce se mi přepínat lokalizaci na češtinu, předpokládám, že tam bude doslovný překlad původní verze.
Uživatelský avatar
karelsid
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř úno 10, 2010 12:11
Zařízení: BlackBerry Z10

OS6 Browser

Příspěvek od karelsid »

Ještě dotaz k tomu čištění, našel jsem ho bez problémů, ale chci se zeptat, co všechno dáváte čistit? Všechno? I paměť klíčů? Případně jak často necháváte čistit, pokud jste si to dali na automatický čištění?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

OS6 Browser

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Já tam nechávám všechno, ale nemám nastavený automatický čištění, protože by mě štvalo kdyby se mi provedla čistka a já měl zrovna předtím zkopírovaný nějaký text. Čistím manuálně přes ikonku v menu když je to opravdu třeba.
Odpovědět

Zpět na „Systém, aplikace a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů