daskalos sence rom : 23144 a vyse i lite

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Post Reply
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 178
Joined: Wed Sep 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

daskalos sence rom : 23144 a vyse i lite

Post by fore »

zdar lidi , nevi nekdo , kdo pouziva tuhle romku jak pri zapinani telefonu nejak vyradit z provozu samsung lock screen ? v nastaveni to mam vypnute ... nikde jinde se to nezapina , jen kdyz zapinam telefon ( naskoci tabulka s pin kodem a v zapeti samsung lock screen ) takze ... odemknout a pak az hura na pin .. je to pomerne obtezujici
User avatar
VaRo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 86
Joined: Tue Jul 06, 2010 17:45
Zařízení: SAMSUNG Galaxy SIII

daskalos sence rom : 23144 a vyse i lite

Post by VaRo »

Smaž v Omnii toto (např. pomocí TC):
Image
Mixers
nováček
nováček
Posts: 30
Joined: Thu Apr 03, 2008 18:26
Zařízení: Xiaomi Hongmi

daskalos sence rom : 23144 a vyse i lite

Post by Mixers »

mam taky dotaz na tuto ROM.. dnes jsem ji nahral a nemuzu najit fotak..ani pres tlacitko urcene pro foceni to nejde.. potrebuju si stahnout nejaky cab program nebo je to tam nekde schovane?..

edit: uz jsem to nasel
Post Reply

Return to “Samsung OmniaPRO”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest