Samsung i780 a tisk přes wi-fi

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Post Reply
lapka
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 52
Joined: Fri Aug 15, 2008 9:37
Zařízení: MOT Mpx200/E-Ten M700/SAM-i8700/i8750/LUMIA 640XL

Samsung i780 a tisk přes wi-fi

Post by lapka »

Zdravím, potřeboval bych poradit jak na tisk z telefonu Samsung i780. Mám tiskárnu s wi-fi a nemůžu přijít na to, jak poslat dokument z i780, aby ho tiskárna schroupala a vytiskla. V telefonu mám jenom možnost přes BT a to zase tiskárna nemá. Obě zařízení se najdou, ale nevím jak dál. Tedy jestli to vůbec jde. Díky za rady.
Post Reply

Return to “Samsung (Omnia)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest