HTC HD2 měl původně umět "pinch to zoom" i v prostředí Sense

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

HTC HD2 měl původně umět "pinch to zoom" i v prostředí Sense

Post by Jiří Hrma »

Skrze twitter se začala šířit fotografie, na které je vidět prototyp komunikátoru HTC HD2 (ten byl dříve]označovaný také jako HTC PRO.THREE). Podle autora snímku HTC původně plánovalo využít schopností kapacitního displeje i na hlavní obrazovce s prostředím Sense, kde měla fungovat možnost přiblížení celého obsahu pomocí multidotykového gesta (pinch to zoom). Nakonec se tuto "fičuru" do finální verze Sense rozhodli neimplementovat, což celkem chápu, protože položky v Sense jsou sami o sobě dostatečně velké a přibližovat je není potřeba; ale efekt by to byl zajímavý.

Image

Zdroj: PocketNow
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

HTC HD2 měl původně umět "pinch to zoom" i v prostředí Sense

Post by Ruslan Botsyurko »

Tyjo, tak to je škoda, že to tam nakonec nedali, na ty malý hodiny aby si člověk bral brejle :grin:
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Posts: 730
Joined: Wed Jul 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Location: Brno

HTC HD2 měl původně umět "pinch to zoom" i v prostředí Sense

Post by jerry_stolarik »

Taky si myslim ze od toho upustili pac je to uplne zbytecne... Krom lidi co maji zrakove problemy by to asi nikdo nevyuzival...
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Posts: 862
Joined: Fri Aug 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Location: Ústí nad Orlicí

HTC HD2 měl původně umět "pinch to zoom" i v prostředí Sense

Post by Radek Hübl »

Nemá na tohle patent Apple? To by byl duvod proct o mit je v testovaci verzi a do finalni to nedat ;-)
jjiirrii
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 192
Joined: Sat Feb 02, 2008 22:05
Zařízení: iPhone 6S Plus
Location: Havířov

HTC HD2 měl původně umět "pinch to zoom" i v prostředí Sense

Post by jjiirrii »

Ono to není žádný problém si tam nahodit soft kterým se to aktivuje (Ještě když jsem aktivně používal HD2 jsem to vyzkoušel, ale opravdu to nemá smysl. Alespoň pro mě nemělo, zatím vidím dobře :-))
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest