Nejde volat
-
Lordzata
- přispěvatel

- Posts: 122
- Joined: Sun Jul 12, 2009 11:32
- Zařízení: HTC Desire HD 32GB Kingston
Nejde volat
ahoj všichni. mám takový delikátní problém. na svém DHD mi proste nejde volat. ale všechno ostatní jde. zkoušel sem všechny nové aplikace odinstalovat dokonce sem ho uvedl i do továrního nastavení. vždy kdyz vytočím číšlo a tak za par sekund displej zčerná jak kdybyste ho dali k uchu, normálně zvoní, ale kdyz ho od ucha odendám pořád je černy a hovor nejde nijak vypnout. musím vytáhnout baterku. jinak přijmout hovor v pohode. smsky odesílání i přijímaní taky OK. čím to muze být. díky za nápady.
Nejde volat
Tenhle problém se u Desire HD objevoval, zejména u prvních kusů a může za to proximity senzor, který displej automaticky vypne při přiložení telefonu k uchu.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=recz23IyaJk[/youtube]
Opravila to aktualizace systému, kterou HTC vydalo někdy okolo 20. října a telefon by ti ji měl automaticky nabídnout ke stažení.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=recz23IyaJk[/youtube]
Opravila to aktualizace systému, kterou HTC vydalo někdy okolo 20. října a telefon by ti ji měl automaticky nabídnout ke stažení.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
