Přikládám odkaz na moc dobrou recenzi, která určitě potěší.
http://www.mobilmania.cz/clanky/samsung ... fault.aspx
Recenze
- Daniel Fibikar
- smartmaniak

- Posts: 1482
- Joined: Mon Feb 12, 2007 10:54
- Zařízení: Microsoft Lumia 950
- Location: Liberec
Re: Recenze
Velmi dobrá recenze, zatim vypada Windows Phone 7 velmi dobre. Navic Omnia je vzhledove dosti povedena.
sent from BackFlip with MOTOBLUR using tapatalk Pro
sent from BackFlip with MOTOBLUR using tapatalk Pro
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest